Jste zde


Jméno je váš OSUD 3.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno. Chtěla bych se s vámi o tyto informace podělit, a tak budeme přinášet jednotlivá pokračování, vždy po písmenech , jako v abecedě. Přestavíme vám vždy pět jmen, na které si posvítíme podrobněji.

 

ALEXEJ
Přátelské, komunikativní a tvůrčí jméno. Velmi záleží na příjmení, které určuje celý jeho život i osobnost. Jméno je bez karmické zátěže a může doáhnout mnohých vysokých cílů. Citový, bojovný, ale spravedlivý. Vládne Měsíc a Mars.

ALICE
Komunikativní, jemná, citlivá. Je možný tvůrčí přístup k životu, ale většinou inklinuje k rodinnému krbu. Děti jsou její radost a pýcha, ale vdává se později. Jméno vhodné pro všechna znamení kromě Kozoroha. V tom se nebude cítit dobře. Vládne Měsíc a Mars.

ALOIS
Jméno podléhající emocím a vznětům. Ztížený život  určitou přecitlivělostí na svoje ego. Tato vibrace jména potřebuje vlídné domácí zázemí a pochopení. Pokud ho nemá, může se uchýlit k alkoholu nebo jiným závislostem. Vhodné pro Střelce. Citové brzdy, introvert. Vládne Měsíc.

ALŽBĚTA
Veliká vnitřní síla, která je závislá na vibraci příjmení. Může být jako dvousečná zbraň. Dobro či zlo. Ale nikdy průměr. Většinou dokáže čelit i drsnějším životním podmínkám. Vhodné pro všechna znamení. Vládne Merkur a Slunce.

AMÁLIE
Rozmarná, něžná  a většinou sympatická tvářička. Která bourá zdi nepřízní a mění je v přátelská a magická místa. Dobrodružka s talentem. Oblíbená v kolektivech, vždy obklopená přáteli. Vhodné pro všechna znamení. Provází ji Slunce a Jupiter.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více