Jste zde


Jméno je váš OSUD 15.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

DAVID
velmi silná vibrace, kterou nikdo neporazí. Číslo 22 je číslem síly a někdy i bezohlednost. Vládne Merkur, který přidává na chytrosti, Měsíc na citu a opět se spojuje v chytrost. Vhodné pro všechna znamení. Pokud máte i příjmení s číslem 22, může vám z dítěte vyrůst problém. Není dobré kombinovat dvě 22 v jednom jméně a příjmení. Číslo 22 je nutno zvládat celý život, ale dvakrát 22, to už je nad lidské síly.

DENISA
česky Zdenička, znamená obětavou práci pro druhé. Citlivá a většinou hezká tvářička, kterou život utopí v citu. a povinnostech. Doporučuji ve Lvu, Střelci, Vodnáři a Kozorohovi. Může být i Štír. Tato znamení lépe jméno snášejí. Vládne Merkur, Venuše a ještě Merkur. Dodává inteligenci a Měsíc citlivost.

DIANA
dvacítky většinou citově strádají, ale unesou i tuto zátěž. Citlivost, obrácený Měsíc přináší ztížené cíle. Merkur inteligenci, soucit s druhými. Doporučuji v Beranu, ve Lvu, Střelci, Vodnáři, Štírovi. Tato znamení dovedou bojovat. Naprosto nedoporučuji ve znamení Vah, Blíženců, Kozoroha a Rybách. Z těchto spojení vycházejí obyčejně neurotická stvoření, které mají spoustu práce sami se sebou. V Raku mohou dokonce požívat omamné látky či alkohol.

DITA
střety se životem, karmická zátěž. Jméno zní libozvučně, ale je zrádné právě touto zátěží. Nedoporučuji dávat, pokud svoje dítě milujete. Vládne Merkur, což představuje inteligenci, Slunce osobnost, Venuše cit a rejdící Saturn toto něžné stvoření občas položí na lopatky.

DOBROMILA
mnoho dobrého už nemusí být dobré. Zemité jméno má vztah ke všemu živočišnému. Ochutnávačka života, potrpí si na rodinu. Trochu despotická, chytrá a trochu i inteligentní. Ženě změn vládne Merkur a Uran. Život se točí ve smyčkách a je hodně stereotypní. Doporučuji ve Střelci, Rybách a Vodnáři. Tam je naděje na vytýčení životních cílů.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více