Jste zde


Jméno je váš OSUD 14.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

DALIMIL
láska k lidem a životu. Inteligence, mírnost a touha pomoci národům i svojí rodině. Nesobeckost. Jméno vhodné pro všechna znamení. Nedávala bych ho pouze v Rybách, Váhách, Raku. Tam by bylo moc mírné a nesoběstačné. V Raku je nebezpečí používání alkoholu nebo omamných látek. Vládne Merkur a Venuše.

DANA
duchovní, nadaná a citlivá. Inteligence je vrozená.Dovede být milující a věrná. Nedoporučuji dávat jméno v Rybách a Raku, možné problémy se srdcem či cévami. Vládne Merkur a Slunce. Někdy citová labilita při špatné konstelaci Měsíce.

DANIEL
učenlivý, bohémský, citlivý, peníze používá jako prostředek k dosažení svých cílů. Má rád citovou stabilitu. Je nervózní, pokud ji nemá. Může cokoliv, ale rodina musí být tam, kde on chce. Jméno vhodné pro všecna znamení. Daniel narozený v Blížencích hledá smysl života po celém světě, až v pozdním věku přijde na to, že vše je uvnitř jeho duše. Vládne Merkur, Venuše a Uran.

DANIELA
vládnoucí a inteligentní jméno. Velmi popudlivé v Beranu, Býku, Kozorohu a Štíru- tato znamení je lépe zcela vynechat. Velmi dobré je při narození v Rybách, Raku, Vodnáři, Váhách. Ještě snad trochu ve Střelci. Lev je také neurotický a despotický, ale nadaný a cílevědomý. Vládne Merkur, Měsíc a Uran. Slunce je nejsilněji působící planeta.

DARJA
opět jméno zatížené sedmičkou a šestnáctkou. Citové problémy, srážky se životem, můj názor je: nedávat toto jméno vůbec. Vládne Merkur, Slunce, Venuše a neustále krouží Saturn.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více