Jste zde


Jméno je váš OSUD 13.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

CTIRAD
jasné vedoucí postavení. Nadání pro cokoliv, kdo se může poprat s problémy. A bude šťastný. Toto jméno dosahuje titulů. Není přecitlivělý, i když se narodí ve znamení Ryb. Dokáže být i výbušný a nebezpečný. Vládne Mars, Měsíc, Slunce, Neptun. Pouze v manželství občas selže. Kromě Ryb a Vah je vhodné pro každé znamení.

ČENĚK
nevýbojný s obráceným Měsícem v zádech. Většinou citlivý a kamarádský. Je vhodný do manželství, pracovitý, chápavý a spolehlivý.  Doporučuji dát jméno ve znamení Berana, Býka, Lva, Štíra a Kozoroha. Tato znamení podpoří vůli jmenovaného. Mars zde působí velmi mírně.

ČESTMÍR
vládnoucí otec rodiny, milující diktátor. Trojmocný Mars a Venuše způsobují, že si Čestmír doslova majetnicky přivlastňuje vše, co má rád: od lidí, majetku, po chuti k jídlu. Může mít sklony k obezitě, k pohodlí a luxusu. Vyhnout se znamení Býka, Lva a Štíra. Také Beran a Kozoroh působí tvrdě na charakter.

DAGMAR
učenlivá, majetnická, ve špatném postavení jména i bojácná, ale přes všechno vyhrává materiální způsob života. Vztah k penězům je tomuto jménu dán. Chytrá Horákyně, to je správný výraz pro Dagmar. Dovede hluboce milovat svou rodinu a udělá pro ni vše, aby zabezpečila všechny její potřeby. Vládne Merkur, Venuše a vévodí Uran. Nedoporučuji ve znamení Vah, Střelce, Štíra a Vodnáře s Rakem. Tam vznikají kontroverzní bytosti, které neustále diskutují o smyslu života těch druhých.

DALIBOR
toto jméno je úžasné. Z jedné strany inteligentní a hravé, vzápětí nerudné a pohodlné. Záleží na postavení Saturnu, který mu brouzdá životem.Karmická zátěž přikazuje poprat se s problémy, ne prásknout dveřmi.  Dalibor je koťátko se vztekem Lva. Nedoporučuji v Býku, Beranu a Kozorohu. Tam vznikají rozpory se sebou samotným. Také Štír není dobrý. Vládne Merkur, Mars a zatrápený Saturn.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více