Jste zde


Jméno je váš OSUD 12.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

BRONISLAV
jméno brzdí štěstí zrozence. Osudová 40. I když je vyvážené třeba dobrým příjmením a datem narození, človíček dostane štěstí jen minimum, a to ještě prostřednictvím rodičů či partnerky. Neustále se nad ním vznáší Damoklův meč. Z těchto důvodů jméno nedoporučuji. Vládne obrácený Merkur a Pluto.

BRUNO
bloky v životě jsou někdy zapříčiněné citovou nerozhodností, výkyvy, obsahuje karmické zatížení. Přestože jméno zní libozvučně, nepodtrhuje štěstí člověka, spíše naopak. Jménu vládne Saturn s velmi rozkývanou střelkou svého kompasu. Měsíc působí neuroticky, občas ukáže vlídnou tvář Jupiter.

BŘETISLAV
vítězné jméno, dobrý start do života. Co započne, také šťastně dokončí. Doprovází ho planeta Neptun, která probouzí zájem o ezoterické vědy., Měsíc city a Mars chuť se rvát. Pokud není rušeno špatnou vibrací z data narození čí příjmení, má osud dobrý a radostný. Vhodné pro všechny znamení.

CECÍLIE
tvrdohlavá, tajemná, řídící se pouze tajemnými pokyny zevnitř. Silný charakter, pracovitá, nadaná, ke svým blízkým laskavá a milující. Vládne Mars, Venuše a Neptun. Doporučuji ve všech znameních kromě Lva.

CTIBOR
živočišný, úspěšný., Rodina je u Ctibora na prvním místě. Při dobré konstelaci data narození to může dotáhnout na trenéra nebo vedoucího provozu. Vládne Mars, Slunce a Merkur. Jméno doporučuji dát v Panně, Býku a Štíru.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více