Jste zde


Jméno je váš OSUD 11.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

BORIS
Ruské jméno mělo zůstat raději na rodné Rusi. Zní libozvučně a rozhodně. Možná v českých a moravských luzích zmírní a změkne. Bytost, která si vše podmaní a potom ráda poroučí. Může mít hezkou tvář a ušmudlanou duši. Jméno vhodné pro Ryby a Vodnáře. Tam nenadělá tolik problémů. V Býku, Lvu a Raku pije a poroučí. Rád se předvádí ve všech znameních. Vládne Měsíc, Saturn a Neptun.

BOŘEK
Toto jméno  bude pracovat vždy ve stínu někoho. Citlivé, smyslné, toužící po harmonii a rodině. Vládne mu Venuše, většinou obrácená. Ve Štíru záletné, v Rybách a Beranu přemýšlivé a inteligentní.  Nedoporučuji v Kozorohu a Vodnáři. Žení se později, protože si chce vychutnat život v celé jeho kráse. V pozadí stojí Měsíc a Merkur , což znamená adaptabilitu.

BOŘIVOJ
Vibrace oblíbenosti, smyslu pro umění a dobrou pohodu. Bavič, trochu experimentátor života. Osobnost v každém případě. V životní pouti najde své cíle za pomoci dobrých přátel, hlavně žen. Vládne mu Slunce a většinou vlídný Saturn a Mars.

BOŽENA
Krásné české jméno, plné invence a pokory. Nepřináší moc  štěstí. Vládne mu Neptun, pomalá planeta. I přes letitou tradici toto jméno nedoporučuji. Z vnitřního přetlaku je u Boženy možný umělecký směr, ale je to jen velmi řídké. Do života zasahuje Měsíc a Saturn.

BRIGITA
Invence získaná spíše životními zkušenostmi, než aby byla vrozená. Jméno vhodné pro trpělivou a mravenčí práci, tam je osvědčena preciznost. Doporučuji vždy trpělivost. Ovlivnění Marsem a Neptunem, z čehož vzniká vnitřní kontroverze. Nucená obětavost. Moc toto jméno nedávejte.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více