Jste zde


Jméno je váš OSUD 10.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno.

 

BOHUMÍR
Jméno s velkou produkcí. Jako dítě neposedí, hyperaktivní i v životě. Inteligentní a zvědavý.
Rozený archeolog, skrývá osobnost a neustále rostoucí touhu něco v životě dokázat. Jako muž dost nevěrný, ale neopouštějící rodinu. Jméno vhodné pro Ryby, Váhy, Vodnáře a Pannu. Vládne Měsíc, Merkur,, Slunce a Jupiter.

BOHUSLAV
Osobnost s velkou invencí. V životě se dopracuje většinou někam na výsluní, v rodině ovšem často despota. Možná i vztekloun. Bojovník za život. Při špatné konstalaci končí úplně na dně. Zlatou střední cestu nezná. Buď je  nahoře,  nebo dole. Vhodné poradit se s numerologem, než toto jméno dáte svému dítěti. Vládne a převládá Slunce a Uran.  V pozadí Měsíc.

BOHUSLAVA
Toto jméno je karmicky zatíženo. Nedávat, pokud se dceři nechcete pomstít za špatný porod. Opět za touto karmou je duševní síla a inteligence, která překonává všechny překážky.  Vládne obrácené Slunce, Měsíc a Neptun.

BOLESLAV
Miluje život, živočišný, někdy bohémský, ale životní blokace se nedají utajit. Toto jméno absorbuje život ve velkém, dokáže být dobrý přítel, ale horší manžel. Narozen v Rybách je okouzlující filosof, ve Lvu tzv. tlučhuba, tedy při špatném příjmení. Doporučuji poradit se s numerologem. Ve jméně je skryta karma, která někdy ukazuje cestu. Vládne Měsíc, Jupiter a Saturn.

BONIFÁC
Oblíbený kamarád do nepohody. Možná příští cestovatel a podnikatel. Může být i horolezec. Je v něm spousta neklidné a velmi osobité energie. Adaptabilní ochutnávač života. Jméno doporučuji v Býku, Lvu, Střelci a Kozorohu. V Rybách se projevuje velmi roztěkaně a v Raku pije. Vládne mu Jupiter, , Měsíc a Merkur.

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více