Jste zde


Jméno je váš OSUD 1.
Iva Hédlová

Před časem se mi dostala do ruky velice zajímavá knížka, kde se lze stručně dozvědět, jaké jméno dát např. svému potomkovi, nebo jakou energii a životní překážky nese právě vaše jméno. Chtěla bych se s vámi o tyto informace podělit, a tak budeme přinášet jednotlivá pokračování, vždy po písmenech , jako v abecedě. Přestavíme vám vždy pět jmen, na které si posvítíme podrobněji. A zde jsou první:

 

ADAM
- individualista, osobnost, první muž. Potíže zvládat svoje emoce a ego. V životě dosáhne všech svých cílů, pokud se naučí naslouchat druhým. Jméno vhodné pro Ryby a Váhy.  U Lva, Kozoroha a Berana by způsobovalo problémy. Vládne Slunce.

ADÉLA
- živelná a proměnlivá energie plná citu, něhy i zášti. Dobrodružka, učenlivá, inteligentní, zároveň velmi živočišná. Její náklonnost se rovná smršti El Niňo.Doporučuji se věnovat právům nebo herectví. Vibrace nabádá ke zklidnění a mírnosti. Štěstí přináší Jupiter. Slunce a Merkur jsou vládnoucí planety.

ADOLF
- jméno podléhající emocím, individualista lpící na rodině, přátelích. K úspěchům vždy potřebuje druhé. Při velkém povzbuzování je schopen občas až enormních úspěchů. Vhodné ke znamení Raka a Ryb. Nebezpečné ve všech rohatých znameních. Někdy popudlivý a diktátorský. Vládne obrácený měsíc a Slunce.

ADRIANA
- bojovnice, za kterou stojí marsovské odhodlání poprat se s životem. Touha vítězit je jí vlastní. Adriana je pllná invencí a nápadů. Dle data narození může být i velká sportovkyně. Jen od ní neočekávejte  velké ohledy., pokud jde o její cíl. Vhodná jsou všechna znamení. Slunce a Mars jsou její planety.

AGÁTA
- k cílům se dostává přes překážky, je tvůrčí, přátelská a ohleduplná. Ale život jí občas hází klacky pod nohy. Za přátele si vybírá osobnosti, ty silnější. Vhodné ve znamení Berana, Kozoroha, Štíra. V těchto znameních má sílu přetavit 12 na 3. Vládne jí Slunce a Měsíc.

 

Z knihy: Jméno je váš osud autorky Camily Karolinss, Ottovo nakladatelství Praha
Ve spolupráci s  www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více