Jste zde


Harmonizace těla i duše pomocí terapie Su Jok
inzerce

Název su-jok (čti su-džok) pochází z korejštiny, přičemž su znamená ruka od prstu k zápěstí a jok znamená noha od prstu po kotníky. Su Jok je založen na podobnosti těla s rukou nebo s nohou (ruka i noha mají pět prstů, tělo má pět vystupujících části). Při terapii nacházíme na rukou nebo nohou body podobnosti odpovídající orgánům nebo částem těla a působíme na ně tlakem, magnety, teplem, barvou, nebo semínky, doktoři také jehličkami. Autorem metody je korejský vědec profesor Park Jae Woo. Su Jok není jenom léčebná metoda, ale také způsob výkladu základních zákonů života.

Profesor Park je autorem i jiných léčebných metod, např. Twist terapie – léčení pomocí spirálových pohybů. Při této léčebné metodě nepotřebujeme žádné diagnostické prostředky, ani léčebné pomůcky, žádné léky, potřebujeme pouze znalosti o pohybech a energiích.

Nejnovější metodu s názvem Meditace úsměvu přijede prof. Park osobně přednášet 5-7.11.2004 do Brna. Praxe meditace úsměvu pomáhá obnovit zdraví, důvěru ve vlastní síly, vyvinout vlastní přirozené schopnosti, dosáhnout úspěchu ve studiu a práci, být usměvavým člověkem, užitečným a žádaným ve společnosti.

INFO:
ONNURI ACADEMY s.r.o.:
Tel.: 602 347 389
e-mail: sujok@sujok.cz

MUDr. Saidová Z:
543 249 659

p. Horáková:
Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotních oborů NCONZO
Vinařská 6
656 02 Brno
e-mail: horakova@nconzo.cz
543 559 582

web: www.sujok.cz