Jste zde


Alternativní metoda léčby "LIVE SPRING"
Markéta Švarcová

"Poznáš-li sám sebe, získáš klíč ke šťastnému životu."

Metoda LIVE SPRING - ŽIVÝ PRAMEN je syntézou prastarých léčebných postupů. Mezi nejdůležitější prameny patří chaldejská moudrost, keltský šamanismus a havajské umění huna. Vychází z poznatku, že všechna trápení mají svůj obraz v bolestech naší duše. Svět se mění, ale člověk je pořád stejný. Moderní doba neléčí duši člověka a nenabízí mu pomocnou ruku při řešení problémů. Člověk zůstává se svými starostmi sám, v zajetí obrazů světa.

Snem každého člověka je prožít šťastně svůj život. Mít kolem sebe milující rodinu, být zdravý, dělat práci, která člověka baví a dostat za ní dobře zaplaceno… Ale proč se to jen málokomu daří? Důvodů může být mnoho. Směr LIVE SPRING vidí jednu z hlavních příčin v naši neschopnosti čerpat sílu, radost i poznání z živého pramene v nás, ze svého vlastního nitra, z našeho vlastního prožívání. V tom, že neumíme dostatečně zmobilizovat a využít vlastní síly. To naše představy a obrazy nám brání vnímat svět jako místo vlídné a čarovné. Každého z nás, když se narodí, učí nejprve jeho nejbližší a pak celá společnost poznávat svět, učí ho jak v něm žít. Obrazy, které jsou v něj vkládány, jsou ale často obrazy druhých lidí. Je v nich obsažen jejich pohled na svět, často ovlivněný neúspěchy a zraněními. A jak milovat svět a být v něm šťastný, když to je svět, ve kterém fungují pravidla, která stanovili druzí? Člověk může být šťastný jen ve světě, který je tvořen skrze jeho vlastní vnímání, jeho vlastním vědomím.

Na cestě za poznáním je nejprve nutné pochopit sám sebe. LIVE SPRING využívá astrologii, numerologii a další metody k poodhalení roušky tajemství naší podstaty. Umí vystopovat jací opravdu jsme a kde se ukrývají naše talenty i naše slabá místa. Pomocí metody LIVE SPRING je možné pochopit, přijmout a naučit se používat živý pramen v nás. Teprve když víme, jací opravdu jsme, můžeme se smířit se svým okolím. Můžeme utišit a odpustit křivdy a zranění, které jsme cestou životem nasbírali. Naučíme se žít v míru sami se sebou i s celým světem.

A tak jako vycházející slunce se budeme radovat ze zázraků stvoření kolem nás. Začneme přijímat pouze tu zodpovědnost, která nám opravdu patří, zodpovědnost sami k sobě v nekonečnu kolem nás. Necháme probudit živý pramen v naší duši. Díky síle a energii, která začne volně plynout, vyléčíme i své tělo. Vrátíme mu zpět jeho vlastní vitalitu. LIVE SPRING nám na této cestě nabízí velmi účinné metody pomoci: meditaci, šamanskou léčbu, reflexní terapii, školu síly dechu, regresi, hlubinnou terapii aj.

Metoda LIVE SPRING nám umožní vnímat svět vlastníma očima, naučí nás nechat se vést vlastní intuicí a přijmout svět takový jaký skutečně je. Jako dobré místo pro život. Dovolí nám rozvinout svůj talent a potenciál, s kterými jsme přišli na svět. A pak už záleží jen na nás, zda prožijeme svůj život šťastně a opravdu naplno. Zda se staneme člověkem poznání.

S metodou LIVE SPRING se v Čechách můžete seznámit pouze v alternativní poradně Přístav 69. Doporučujeme využít jejich služeb.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Markéta Švarcová

Zaměření:

Šamanská poradna Přístav 69 Léčba nemocí těla: bolesti zad, hlavy, kloubů, alergie, rakovina, onemocnění žaludku, srdce, neplodnost. Pomoc vaší duši: léčba závislostí, traumat a fobií, nedostatek lásky, špatné mezilidské vztahy, deprese, úmrtí blízých aj.

Kontakt: Nevyplněno

Web: www.pristav69.cz

Telefon: 774 696 059Další články autora
více