Jste zde


Síla ženy III.
Iva Hédlová

Pokračujeme….

 

9. Posuňte radost a štěstí do středu vašeho světa
Radost a štěstí nosíte v sobě, a tak s nimi buďte stále ve spojení. Založte na této radosti svůj život. Když jsme šťastné, můžeme být tvořivé a otevřené novým nápadům, nezabýváme se maličkostmi. Můžeme se ujišťovat tímto:
Jsem naplněna radostí a zářím štěstím.

10. Žijte čestně a dodržujte slovo
Abyste si mohly sami sebe vážit a respektovat se, musíte žít čestně. Naučte se dodržovat slovo a nikdy – ani sobě – neslibujte něco, co nemůžete splnit.  Neslibujte si, že zítra začnete s dietou nebo s každodenním cvičením, pokud si nejste jisté, že to dodržíte. Měly byste samy sobě důvěřovat.

11. Duchovně se propojte se životem
Toto spojení může a nemusí být vázáno na náboženské  přesvědčení, ve kterém jsme vyrůstaly. Jako děti jsme neměly volbu, ale teď v dospělosti si svou duchovní cestu a přesvědčení můžeme vybrat samy. Chvíle samoty mají pro náš život  velký význam a vztah k našemu Já patří k těm nejdůležitějším. Proto si najděte chvíli pro pokorné spojení s vaším vnitřním hlasem.
Nacházím ve své víře pokoru. Pomáhá mi stát se vším, čím mohu být.

 Je třeba se ve všech těchto myšlenkách utvrzovat , dokud neproniknou  do našeho vědomí a nestanou se součástí našeho života!

Podle Louise L. Hay – Síla ženy – nakladatelství PRAGMA
Ve spolupráci s www.zdravi4u.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Iva Hédlová

Zaměření:

Ezoterika, alternativní medicína

Kontakt:

www.zdravi4u.cz
ivahedlova@volny.cz
737151843

Web: www.zdravi4u.cz

Telefon: 737151843Další články autora
více