Jste zde


Nová Duše - již každým okamžikem
Roman Přikryl

 

Vážení přátelé,

jelikož změna je život, ani náš server nemůže zůstat pozadu. Celého dva a půl roku jste byly zvyklí vídat Duši ve víceméně té samé podobě. V tomto týdnu se však věci změní. Poměrně velmi dlouho (skoro 6 měsíců) vznikal projekt Duše nové. V žádném případě se nejedná o změny veskrze kosmetické. Duši jsme oblékly do zcela nového kabátku a pro Vaše potěšení přidali spoustu nových služeb. Co na Vás tedy čeká?

- Diskusní fóra - komentáře k článkům jsou sice velmi příjemným místem pro sdělení a vzájemnou komunikaci našich čtenářů, nicméně měla by sloužit hlavně pro reakci na daný článek a nikoliv se stát místem filozofických či názorových rozepří. Diskusní fóra naopak budou sloužit Vám všem, kteří se hodláte bavit buď otevřeně a nebo pouze v úzkém okruhu svých známých. Jak jich využijete, je jen na Vás - zda jako debatní kroužky na specifická témata nebo třeba jako seznamku pro osamělá srdíčka, toužící po podobně naladěné dušičce.
- Věštění On-line - každý z nás má občas potřebu konkrétního rozhodnutí, a před sebou minimálně dvě rovnocené nabídky. Mně osobně se již mnohokráte vyplatilo dát na orákulum. Pro začátek pro Vás připravila Tarot On-line paní Zdeňka Kavalová-Maixnerová. Další druhy věšteb budou následovat.
- Wallpapers - služeb, jež nabízejí tapety pro Vaše Windows, najdete na internetu mnoho. S tapetami od nás však budete mít možnost si "naladit" Vaši pracovní plochu do pocitů, nálad, vzpomínek či do duchovního rázu. Časem budou samozřejmě přibývat další a další tapety...
- Pohlednice - znáte to, člověk si občas vzpomene, že někomu zapomněl popřát k jubileu nebo prostě napsat - jen tak. Nezoufejte však. Z našich pohlednic bude mít Váš blízký radost. Samozřejmě i pohlednic bude časem mnohem víc, abyste vždy mohli poslat právě takovou, která by vyjádřila Vaše pocity.
- Soutěže - protože spolupracujeme s několika knižními nakladatelstvími rozhodli jsme se Vám čas od času zpříjemnit brouzdání po Duši nějakou tou tématicky vhodnou knihou.
- a víc? Nechejte se přece překvapit:)

Protože celý tento týden bude probíhat ve znamení přesunů na nový webhosting a ladění nových technologií, rád bych Vás touto cestou požádal o shovívavost; nebudeme publikovat ve staré verzi již žádné nové články. Celý systém bude nastaven tak, aby v okamžiku ostrého startu verze nové bylo vše tak jak být má.

Přejte nám hodně štěstí a budeme se na Vás těšit na viděnou na nové, uživatelsky přítulnější Duši.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno