Jste zde


Chudinka
Ilona Ondráčková

Jsem chudinka. Nikdo mi nerozumí, nemá mě rád a moji dobrotu mi oplácí nevděkem. Jsem z toho moc smutná. Potkávám lidi, kteří mě jen využívají a chovají se ke mně nespravedlivě. Nechápou, že to s nimi myslím dobře! Často pláču a stěžuju si kamarádkám. Některé se mi snaží vyhýbat, neodpovídají mi na esemesky, nezvedají mi telefony. Jsem hrozně nešťastná a nevím si rady. Nevíte o někom, kdo by mi pomohl? Nebo se o mě postaral? Proč jim tolik vadí moje neštěstí a nedokážou ho pochopit?

 

Všechny jsme občas chudinky. Svou vlastní vinou, vlivem osudu, intrikami jiných, nešťastnými slunečními nebo hvězdnými konstalacemi, mimozemskými civilizacemi a především vinou našich dětí a chlapů.

  1. chudinky úmyslné - naprosto zdravé ženy využívající své mimikry chudinek cíleně - čím víc pláču a stěžuju si, tím víc toho získám
  2. chudinky celoživotní - zkrátka to neumí jinak než jako chudinka bez ohledu na zisk
  3. chudinky zlomené - pod tíhou osudu se stala chudinkou, ale narodila se jako nechudinka
  4. chudinky občasné - my všechny "normální", které máme občas potřebu vyplavit všechnu nespravedlnost, která postihla naši maličkost i celou naši rodinu, okolí, zemi, svět, vesmír
  5. chudinky chudinkovaté - ať dělají co dělají - politujme je

Se všemi chudinkami - chudobkami si ráda občas popláču. I když dávám přednost chudince v soukromí:-) Je to zdravý, očistný proces. Ale nesmí trvat příliš dlouho! Přeji všem chudinkám aby rozkvetly do krásy veselosti, nezapomněly na bolestné pocity, které prožily a na soucit s ostatními, který tím mohly získat, ale aby se CHUDINKA nestala jejich celoživotním posláním.

Mantra pro chudinky: chudinka jedna chudá, neschopná, ubulená, závislá, nešťastná, mizerná, blbá, hrozná, nejhorší, strašná, nikdo jí nepomůže, na všechno je sama na tom celém velkém pustém světě, opuštěná, nikdo ji nemá rád, utopená v zoufalství, nikoho už v životě nepotká, neopře si o ní ani kolo...do háje už se všema chudinkama!
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ilona Ondráčková

Zaměření: ...partnerské vztahy, tarot, čištění čaker, odvádění duší...

Kontakt: Nevyplněno

Web: http://ondrackova.denicek.eu/

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více