Jste zde


Žijeme - část VI. (závěr)
Ludmila Růžičková

Úskalí naší svobodné vůle.

Mohlo by se zdát, že po tom všem náročném úsilí hledání příčin a odstraňování následků už bude všechno v pořádku a bude se odvíjet k lepšímu - jenomže jsme věční "šťouralové" a pochybovači. Svou nezbednou svobodnou vůlí si můžeme zkomplikovat své parametry. v Po zrušení karmy se dají věci do pohybu a člověku se začíná ulevovat a začíná pozorovat změny ve svém chování i změny ve svém okolí. Nabude někdy dojmu, že teď je tedy málem všemocný a vševědoucí a začne se "moudře" přehrabávat ve svých minulých životech. Je to jako otevírání starých jizev. Co je jednou zhojeno nemělo by se znovu řezat. "Ale na mne to přece neplatí", řekne se, začne se znovu ponořovat do oněch období minulých životů.

Co se stane?

Tehdy se cizí duše z onoho období začínají chovat zcela zištně a chtějí se také zbavit svých zátěží. Nabalí se na onu osobu a jí se samozřejmě změní parametry - k horšímu. Příznivé změny se zpomalí nebo ustanou. Co s tím?

Znovu odstranit karmu těchto duší. Tímto způsobem to může jít do nekonečna. Škoda.

Važme si svých pozitivních změn, pomáhejme sami sobě, zlepšujme se a nekomplikujme si zbytečně svůj život. Sami nevíme, co nás všechno ještě čeká. Plánujme si svou budoucnost pozitivně. Čas přijde i na ony nedočkavé dušičky. Pamatujme, že jsme součástí celku, tady na zeměkouli, v této zemi, v této rodině. Posilujme a zlepšujme sami sebe, neboť všechno souvisí se vším.

Účinky používání "plusové energie" v životě klientů.

› Ozvala se mi mladá dívka, která jsem odstranila karmu a jejíž vztahy s přítelem nebyly úplně v pořádku. Používala "plusovou energii" na zlepšení vztahů a podle jejich slov se k ní onen přítel choval o mnoho lépe, nežli dříve.

› Další jinou a příjemnou zprávu jsem dostala od studentky. Ta si dávala tzv. do "plusu" svého pana profesora a po dobu studií byla s tímto člověkem bez konfliktů a vždy při zkoušce obstála.

› Další milá zpráva byla od ženy středního věku. Ta žila s mužem téměř na pokraji rozvodu, ale v tomto případě bylo vhodnější manželství zachovat. Dávala si tedy také do "plusu" vzájemně vztahy a chování se svým manželem. Po roce bylo jejich soužití příjemné, téměř jako by žili v líbánkách, dle jejich slov.

› Po odstranění karmy klientovi ( řekla bych, že "méně důvěřivého" k mým metodám ), následoval telefonát, kde mi sděloval, že pochopil podstatu vztahu se synem a pochopil příčinu tam, kde ji opravdu nečekal.

›› Na světě je stále ještě velké množství karmy. Můžeme-li nyní postupně toto množství pomaličku zmenšovat a to jak u jednotlivých lidí tak i u celých rodů, pozvedá se tím úroveň všeho lidstva.Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ludmila Růžičková

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: 558741339 po 19:00
720119867 po 18:00

Web:

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více