Jste zde


Co odhalil čas?
Karel Budín

Před deseti lety jsem napsal knížku.: "Mystika v praktickém životě". Od té doby marně hledám nakladatele, protože má knížka neuznává některé součastné poznatky lidstva.

 

Není se čemu divit a dáte mě za pravdu, že v takovém duchu se knihy psát nedají.Já jediný na světě z ničeho nic, člověk bez titulu začnu tvrdit, že lidský mozek je zesilovač myšlenek lidské duše a že paměť člověka je mimo lidské tělo atd.


Co odhalil čas? Za deset let!
V časopise " Medium" na straně 9 v lednovém čísle z roku 2003.ve druhém sloupci můžeme číst.


Německý neurochirurg dr.Hufeland, prováděl pitvu muže, který po mnoho let měl své tělo zcela nepohyblivé, ale až do své smrti disponoval všemi duševními schopnostmi (dokonalou pamětí, schopností soustředění a kombinování- rozumování.)


Při otevření lebeční dutiny lékař zjistil,že tato je naplněna třemi litry tekutiny a nikde se nenacházel žádný mozek!


Lze proto opodstatněně říci, že ve hmotném mozku se neuchovává paměť a že mozek není strojem na myšlení.


Co odhalil čas? Za deset let?
Ve své knize uvádím, že naše Země na počátku svého vývoje kroužila kolem Slunce v těsné blízkosti Slunce na hranici dnešního Merkuru. Atd.


V roce 2002 je v astronomii módní hledat nové planety u vzdálených hvězd.Astronomové si marně lámou hlavy, proč nově objevené planety jsou namačkány v těsné blízkosti mateřských hvězd? Odpověď je velice jednoduchá.Planety jsou na začátku svého vývoje, jako kdysi byla naše Země. deset let?


CO odhalil čas? Za deset let?
Ve své knize podrobně uvádím jak vznikl člověk a o neandrtálci není ani zmínka i když ve škole šlo o jasná nevyvratitelná fakta.


V časopise " Reflex" číslo 1.- leden 2003 na straně 41 můžeme číst.: Poměrné výrazné rozdíly mezi našimi předky a neandrtálci by měly vylučovat křížení mezi oběma druhy. Analýza DNA neandrtálců ukázala, že jejich genetická informace se značně liší od současných lidí.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více