Jste zde


Kurzy Reiki II.
inzerce

Termíny: 27.9.2009

II. stupeň následuje po prvním. Nejdříve však za dobu dvou měsíců, a to z toho důvodu, aby každý osobně poznal projevy reiki energie prvního stupně ve svém životě a zároveň aby reiki kanál byl dostatečně otevřen a pročištěn.

Zasvěcení do druhého stupně je doprovázeno přibližně trojnásobným zesílením používané reiki energie. Neboť zde se již neotvírá reiki kanál, a tělo je jakoby již nastaveno pro práci s reiki energií. Většina energetických projevů na fyzické úrovni už prodělává léčení a některé bloky jsou již rozpuštěny.

Každého, kdo se rozhodne postoupit do II. stupně, totiž očekávají úžasné změny, které jsou tak jemné ale tak zřetelné v životě praktikanta reiki, že je těžko může popsat i on sám. Žákovi jsou předány tajné symboly a mantry pro práci s reiki na dálku , zesílení a mentální symbol. Žák se učí tyto symboly používat, kreslit a kombinovat.

Dálkový symbol:
přináší možnost pracovat s reiki na dálku, nebo jednoduše řečeno posílat reiki energii do jakéhokoliv místa , času a prostoru vesmíru a ta bude přijímána okamžitě!

Zesilovací symbol:
zesiluje průtok reiki energie kanálem a tedy reiki působí intenzivněji a doba léčení se zkracuje. Navíc tento symbol působí jako ochrana jednotlivce , situace, jídla atd..Rovněž se používá k čištění prostorů od negativních energií.

Mentální symbol:
přináší schopnost posílat reiki energii proti času a do budoucnosti a tak napravovat hluboké karmické , psychické a mentální zátěže (deprese, výčitky , strach, zlost traumata) , které nás trápí a poznamenávají. Stejně tak , lze použit tohoto symbolu k ozdravění člověka od některých jeho zlozvyků (kouření, hraní automatu, drogy, kousání nehtů......) .

V kurzech II. stupně přidávám ještě 2 symboly navíc tak, aby byl léčebný proces co nejefektivnější.

Kurz se koná ve Studiu Hedis, Absolonova 30, Brno 24 - Komín. Začátek kurzu v 10.00 hodin, předpokládaný konec kolem 17 hodiny. S sebou něco na pití, pohodlný oděv a malou svačinku.

Místo konání: Brno, Kameníčkova 2, Klub Altego
Čas: 10 – 17 hod.
Cena: 2 200 Kč ( rozsáhlý manuál a Certifikát )
S sebou: přezůvky a svačinu
Vyučuje: Iva Hédlová –Mistr Reiki
Přihlášky: mobil: 737 151 843 nebo email: ivahedlova@volny.cz
Web: www.zdravi4u.cz