Jste zde


Jarmila Beranová
inzerce

 
Původní profesí výtvarnice, se zájmem o ezoterní vědy, psychologii a alternativní medicinu. Po několikaletém studiu přírodního léčení, psychoterapie a práce s energií, dostává se náhle dosavadní výtvarná činnost do vyšších dimenzí a nabývá hlubšího smyslu. Spojuje vyšší vnímání duše s tvůrčí energií.
Tématické kresby jsou tvořeny výhradně pastelkami formou jakési automatické kresby. Přicházejí na svět ve stavu blažené meditace, kdy je duše předem očištěna, naplněna po okraj všeobjímající láskou, štědrostí, pocitem dávat světu dobro, léčit, konejšit, dávat naději a víru a otevírat srdce dokořán každému kdo je ochoten vstoupit, ale i tomu kdo váhá, či projde kolem bez povšimnutí. Obrázky vyzařují různými druhy a stupni energií a stávají se tak jakýmisi biorezonátory pro určitou osobu, pro určitý problém. Divák si pak často vlastní intuicí vybere jednu či více kreseb, které ho osloví a nabídnou mu spolupráci v životní situaci, ve které se právě nalézá. Pro ty nerozhodné lze vybrat vhodný obrázek po napojení na jejich vibrace pomocí kyvadla. Kresby slouží k individuální harmonizaci, rozpouštění emocionálních bloků při meditaci a jako biorezonátory v užším okruhu prostředí. Některé obrázky vyjadřují mandalu harmonizující i fyzickou úroveň osoby.

Fotokopie či originály kreseb jsou vloženy do rámečků z přírodního dřeva, aby byla zachována jejich čistota a průzračnost. Každý obrázek má svůj jeden nebo 2 názvy, což umocňuje význam a sílu tématiky. Soubor všech obrázků je k dispozici v meditačních kartičkách (viz. poselství). Jen se dívejte, probuďte svoji energii, naslouchejte své intuici a najděte obrázek pro Vás a pro vaše nejdražší...

Co Vám mohu dále nabídnout: Léčivé harmonizační pastelové kresby volné i v rámečcích, relaxaci a harmonizační ošetření REIKI s energií kamenů, čakrovou harmonizaci dle zjištění automatickou kresbou, karty a poradenství možno na objednávku, přednáškovou činnost, tématické "Pastelové večery", kurzy s automatickou kresbou "Uchopte svůj problém i radost pastelkou" v Praze na objednávku i v celé ČR. Volné kresby, biorezonátory, knihu a sadu čakrových kamenů lze zaslat na dobírku!


S láskou Jarmila Beranová

tel: 606 118 857, 261 226 474
email: jarmilaberanova@chello.cz
adresa:Pujmanové 881/27, Praha 4, 140 00
www.vidivici.cz/beranova

Jarmila Beranová