Jste zde


Vibrační esence z brazilského deštného pralesa
Ing. Monika Pavlíčková

Práce s těmito esencemi z brazilského deštného pralesa je tak úžasná a zajímavá, že by byla velká škoda se o nich s vámi nepodělit. Nejdříve vás seznámím s obecnými informacemi o esencích a o jejich mateřském prostředí, kterým je brazilský deštný prales.

 

Už jste se někdy zabývali tím, že chcete něco udělat se svým životem nebo čekáte, že vaše starosti, problémy vyřeší někdo jiný nebo třeba léky? Používáním těchto esencí zjistíte, že žijete svůj vlastní život a že máte svůj život pevně ve svých rukou. Tyto vibrační esence Araretama nejsou jen tak ledajaké esence, jsou to esence, které léčí duši člověka skrze transformaci uvědomění. Vedlejším účinkem používání esencí Araretama je vyléčení. Pomohou Vám uvědomit si, kdo vlastně jste a jakou úlohu máte tady na Zemi. Přemýšleli jste někdy také o tom, jaký je smysl vašeho života? Chcete žít svůj život nebo jen přihlížet tomu, co se děje Vám a kolem Vás? Esence Araretama přesně vědí, co potřebujete a na co se máte ve svém životě zaměřit.


Možná, že Vás napadla otázka typu: Proč bych měla užívat esence, které pocházejí z úplně jiného prostředí, než z toho, ve kterém žiji? Jsou vhodné a účinné esence Araretama pro všechny?


Esence znamená PODSTATA. A ta zůstává bez ohledu na zeměpisnou šířku a délku. Praktické použití esencí v České republice jasně prokázalo, že užitek z nich může mít úplně každý.


Prales může dát lidem kvality pospolitosti a hojnosti.


Atlantický deštný prales je dědictvím celého lidstva, biologickou rezervou, místem mimořádné biodiverzity a obrovského množství rostlinných a zvířecích druhů, z nichž mnohé se nevyskytují na žádném jiném místě světa.


Vibrační esence Araretama v sobě nesou tyto kvality rostlin a prostředí. Obsahují jeho životní a regenerující energii. Zdůrazňují důležitost kořenů, které dávají rostlinám vytrvalost.


Bromélie jsou zásobníky vody pro suchá období a lišejníky, jeden z nejstarších žijících organismů pokrývajících zemský povrch, představují symbiotický princip života. Půda deštného pralesa obsahuje více bakterií, mikroskopických hub, jednobuněčných organismů a řas než půda v Evropě nebo v Severní Americe. To je obrovským přínosem pro medicínu, zemědělství, průmysl a ekologickou rovnováhu planety.


Přestože se prales zmenšil na pouhých 5 % původní rozlohy, je i nadále mimořádně důležitý. Pro lidi žijící v jeho oblasti - ve městech, místních komunitách a indiánských kmenech - reguluje klima a chrání vrcholky a svahy náhorních plošin a horské masivy. Zároveň ochraňuje nesmírné historické a kulturní dědictví. Prales se rozprostírá podél brazilského pobřeží od státu Rio Grande do Norte až ke státu Rio Grande do Sul. Celá oblast je svědectvím národů ztracených v dávných časech, památníkem, který udržuje historii kmenů žijících zde před tisíci lety.


Květy, kořeny, stromy a všechny živé bytosti, ze kterých jsou esence vytvořeny, nejsou při výrobě esencí ani poškozeny ani vytrženy ze svého mateřského prostředí, a tak je respektován princip ochrany a neporušenosti.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Monika Pavlíčková

Zaměření: Poradce pro osobní rozvoj a růst, Reiki, terapeut SRT, práce s vibračními esencemi Araretama a Aqua Ignea.

Kontakt: 776 577 675

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora