Jste zde


Práce s krystaly
Pavla Aligová

Každý s krystalů má své speciální poslání, je v něm uložen speciální program působení. Výhodou je nepřeberné množství obchodů s  minerály, kde si může každý vybrat svůj osobní kámen. Paralelně se nabízí možnost z jejich energie nejenom čerpat, ale jejich poselství i porozumět.

 

Práce s krystaly má pár jednoduchých podmínek. Je nutné pravidelným cvičením zklidnit vědomí (ducha) a přistupovat ke krystalům s velkým respektem a čistými záměry. Pokud s krystalem pracujeme pravidelně, je nutné ho ochránit před vlivem myšlenek cizí osoby a hlavně dotyku druhého člověka.

Mediální krystaly
V Atlantidě vlastnil každý jednotlivec svůj osobní krystal, který mu sloužil v meditaci jako pomůcka, podpůrný prostředek k vyřešení aktuálních otázek a nalézání potřebných informací. Otázky se mohly týkat jak úspěchu započatého díla, tak pevnosti partnerského vztahu či jiných záležitostí. Stejné záležitosti řešíme i my dnes, kdo by si nepřál být nasměrován informacemi odpovídajícím skutečnému stavu věcí? Aktuálním úkolem kristalů je nás naučit získat přístup k dřímajícímu pokladu vědění v nás, nechat procitnou paprsek světla v našem nitru a nechat jej proudit směrem k vědomí.

Část mediálních krystalů byla naprogramována v Atlantidě. Někteří z nás se budou cítit přitahování právě těmito krystaly a při nákupu si intuitivně vyberou tyto konkrétní nosiče informací se kterými budou i bezproblémově pracovat.

Jak rozeznám mediální krystal?
Tento druh horských krystalů má velkou sedmistrannou plochu na špici a na druhém konci perfektní trojúhelník. Symbolika čísla 7 je pro hledající, kteří obdrží informace z krystalu a trojka propůjčí schopnost načerpané informace předávat verbálně dál.

Práce s mediálním krystalem
Nezapomeň na respekt a upřímné pohnutky než začneš s krystalem pracovat. Mediální krystal je nutné chránit před vlivy druhé osoby a tento kámen smí používat pouze jedna osoba.

Cvičení:
  1. Zavři oči a pravidelně dýchej, aby jsi se dostal do meditačního stavu.
  2. Přilož krystal jeho sedmistrannou plochou na čakru třetího oka a zhluboka dýchej.
  3. Seď zcela v klidu a uvolněně, otevři se toku informací.
  4. Pokud máš konkrétní otázku zeptej se krystalu.
  5. Akceptuj všechny přicházející obrazy, scény, symboly i pocity. Zpočátku jsou možná informace zamlžené, nejasné. Pravidelným cvičením získáš kvalitní obrazy, jasné symboly i konkrétní pocity.
  6. Pokud jsi obdržel požadované informace poděkuj krystalu za spolupráci.
  7. Zabal krystal do tmavé látky, nejlépe hedvábí a ulož jej na místě, které je nepřístupné druhým osobám.
Cviky pro začátečníky a hlavně pro radost
S krystaly se dá pracovat na počátku i hravou formou, prostě jen tak pro radost z kontaktu s nimi. Není třeba hluboká meditace, jen uvolnění, soustředění a klidné prostředí. Vyberte si kamínek, který vás oslovil, očistěte ho 1-3 hodinovou lázni z mořské soli a následovným opláchnutím pod tekoucí vodou. Hezky si ho osušte, zahřejte v dlani a je to ! Položte se na pohodlnou podložku a dejte kamínek na čakru třetího oka. Pro začátek zkuste přikládat dva rozličné krystaly, třeba ametyst a růženín. Jaký je to pocit ? Jaký rozdíl ? Jeden táhne do výšky a druhý do šířky ?  Volně dýchejte a soustřeďte se, radujte se. Zkuste vnímat tyto dva kamarády s jejich « kamenným » charakterem a příště třeba vyzkoušíte jiný druh energií. Hrejte si, poznávejte. Přeju hodně zábavy !

 

Ve spolupráci se serverem astrogaia.webnode.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Pavla Aligová

Zaměření: Astrologie, Bachova kvetova terapie, Schüsslerovy mineraly, Tarot.

Kontakt: www.astrogaia.webnode.cz

Web: http://www.astrologin.wz.cz

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více