Jste zde


Svatební dary pro zamilované páry
Esoterika.cz

Pozvala Vás kamarádka na její svatební hostinu a Vy si nyní lámete hlavu nad tím, jakým dárkem ji a jejího budoucího manžela obdarovat? Svatba je jedním z nejkrásnějších okamžiků zamilovaných párů. Svatbou pár stvrzuje svou mnohaletou lásku a rozhodne se tak strávit spolu pokud možno celý svůj následující život. Inspiraci na svatební dary Vám poskytne společnost Firma na zážitek. Její nabídku si můžete prohlédnout na této webové adrese www.firmanazazitky.cz/originalni-svatebni-dar/.

 

Darovat jim můžete některý z gurmánských zážitků. Romantické chvíle mohou Vaši přátelé zažít například při romantickém pobytu pro dva na Ovečce v Beskydech. Poukaz obsahuje romantickou večeři při svíčkách, privátní wellness i láhev sektu na pokoj. Penzion leží v bezprostřední blízkosti Národní přírodní rezervace Čantoryje v Beskydech. V restauraci penzionu si budou zamilovaní novomanželé pochutnat na typické české kuchyni. Patří-li Vaši přátelé k milovníkům adrenalinových zážitků, pak jim můžete udělat radost například s tandemovým paraglidingem nebo tandemovým seskokem se záznamem. Velmi oblíbená je také projížďka na sportovním člunu Bayliner 185.

Vyhlídková jízda bude uskutečněna mezi nádržemi Vrané nad Vltavou a Štěchovicemi. Při projížďce je bude doprovázet profesionální kapitán, který jim předvede i několik sportovních manévrů, které nadchnou zejména milovníky rychlejší jízdy. Jedinečný odpočinek nabízí také ajurvédská masáž bylinkovými pytlíčky. Masáž Lomi Lomi Nui přispívá k tělesné i duševní pohodě. 

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno