Jste zde


Výuka Tantra masáží
inzerce

Tantrická masáž vede k rozšíření schopnosti prožívat potěšení v celém těle a  doplnit energii pro velké věci i každodenní potřebné maličkosti. Nabízí tělu nový typ doteku, který není zaměřený na výkon ani na erotické vybití energie. Je to dávající dotyk, který pomáhá přijímajícímu prozkoumávat prožitek každého milimetru svého těla a uvolňovat překážky, které blokují proudění energie. Zveme vás prožít společně tři volně na sebe navazující víkendové semináře nevšedních doteků, osvobozování a vychutnávání si vlastní energie.

 

14. – 15. 2. Principy doteku, co činí masáž tantrickou?
Základní stupně tantra masáží. Budeme společně zažívat rozdíl mezi dotekem se záměrem a dotekem bez záměru. Vyzkoušíme si různé kvality doteku ( např. živlové) a také, jak tantra pracuje s dechem. Odhalíme možnosti tantrické masáže od uvolnění přes zklidnění, uzdravování až k potěšení.

28. – 29. 3. Dotek pohlaví, uzdravování a uvolňování bloků, cesta k vlastní živosti, vášni a síle. Lidské tělo je chrámem a pohlaví je branou naší sexuální, tedy životní síly. Naučíme se probudit naši sexuální sílu v pánvi a přes masáž pohlaví ji vést do těla se záměrem uvolnit, oživit a nabít energií pohlaví a celé tělo. Ukážeme si způsoby a možnosti doteku pohlaví u muže a ženy. Budeme následovat naši touhu po vlastní živosti, vášni a síle.

11. – 12. 4. Uvolnění do energie jako cesta ke zvýšení životního potenciálu.
Tantrická masáž nepracuje pouze s tělem, ale také s energií. Proto je důležité poznat jakým způsobem vézt sexuální energii u muže a u ženy. Jedním z vrcholů tantra masáže je poznání různých typů orgasmu( genitální, emocionální, celotělní a energetický), které v sobě skrývá možnosti zvýšení našeho životního potenciálu. Tento potenciál podporuje naše jednání v různých životních situacích.


Provází Monika Michaelová a Hynek Nekuža.

 

Kurzovné 2900 Kč za víkend, nabízíme zvýhodněnou cenu 8000 Kč při jednorázové platbě všech tří víkendových seminářů a slevy pro páry a svobodné matky. Přihlášky na registrace@cestyprozitku.cz. Místo na semináři vám můžeme potvrdit po zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové částky na účet 1273978033/0800. Do vzkazu pro příjemce uveďte „tantra masaz“.

Monika Michaelová, monika@cestyprozitku.cz;  tel. (+420) 731 173 818
www.cestyprozitku.cz