Jste zde


Tvorba domu a zahrady v souladu s elementárními bytostmi
inzerce

Většina z nás cítí atmosféru zahrady, domu nebo okamžiku, a často neznáme důvod, z čeho ten pocit pramení. Atmosféra je vždy vytvořena ve spojení s elementárními bytostmi.

 

Jak tedy postupovat při designování a stavbě domu nebo návrhu a realizaci zahrady tak, aby v našich domovech harmonicky působily různé druhy elementárních bytostí? Jak je možné harmonizovat již
existující dům tak, aby nás bytosti v něm podporovaly?
Tyto a jiné otázky budou předmětem únorového semináře Jörga Schrödera, vědce, antroposofa, učitele a také skvělého člověka.

O lektorovi: Jörg Schröder
Jörg Schröder začal svá bádání o elementárních bytostech v roce 1984, od roku 1988 se věnuje společně s Dr. Georgem Ungerem (Dornach) výzkumům vody a speciálních forem týkajících se éterických energií a sil.

Jeho studie byly téměř 20 let skrytou záležitostí - své práce začal publikovat v roce 2003 v antroposofickém týdeníku pro duchovní témata. Od té doby začal pořádat semináře o různých tématech v Německu, České republice, na Slovensku, v Rakousku, v Polsku... Naposledy v roce 2007 v Tomsku na Sibiři například hovořil o ADHS a dalších nových formách „nemocí” v dětství.

Od roku 2004 pracuje na svých vlastních studiích a dnes je držitelem 3 německých patentů, nalezených skrze „spiritualní vědomí”. (Jeden z nich je „Luftverbesserer” - zlepšovač vzduchu - více na www.anaelis.de). Tento rok by mohla být vydaná kniha o jeho pracech.
Názorně a prakticky (včetně promítání) ukazuje na svých seminářích v různých zemích jak žít a pracovat s elementárními bytostmi v domě a na zahradě a také jak je využít pro sociální rozvoj (např. proti kriminalitě).

Místo konání: Skalka 22 - meditační centrum, Skalka u Doks čp. 22
Termín: 15.-17. února 2008, (registrace od 17h, večeře od 18:30, začátek programu ve 20 hod)
Cena: 2100,- Kč / kurzovné a překlad z němčiny. SLEVA! Při platbě zálohy do 25. ledna je cena kurzovného 1900,- Kč.
Ubytování a strava: 780,- Kč za ubytování ve 2–4 lůžkových pokojích + strava 3x denně vegetariánská nebo 620,- Kč při ubytování v meditační místnosti + strava 3x denně vegetariánská
Přihlášky zasílejte na: Honza / e-mail: eris@volny.cz / mob: 777 333 594

Pro rezervaci místa posílejte zálohu ve výši 800,-Kč na účet 1936066036/2400 VS: 0408

Prezentace ke stažení v PDF