Jste zde


Kurz pro duchovní média (pro různé znalostní úrovně)
inzerce

Tim AbbottLibby ClarkVyučují zkušení lektoři ze světoznámé duchovní školy The Arthur Findlay College, Velká Británie, Tim Abbott a Libby Clark, kteří budou překládáni do češtiny.

 

Termín 3-denních kurzů je:
12. – 14. 1. 2009 nebo 15. - 17. 1. 2009
v době od 9,30 - 18 hodin
Místo konání: Praha 1, U Půjčovny 2

Příjďte a přidejte se k nám v tomto v Čechách ojedinělém třídenním semináři, kde se budeme zabývat mechanikou mediálního napojení. Probuďte a zdokonalte v sobě umění Gordona Smithe.

V tomto kurzu se podíváme, jak funguje mediální napojení a nezáleží na tom, zda-li jste začátečník či pokročilý student mediality. Podíváme se, jak skrze různá cvičení můžeme posílit a zlepšit napojení na duchovní svět a jak jako student duchovní mediality získáte více informací a důkazů z onoho světa. Bude to velice praktický, přes to intenzivní kurz, vhodný pro ty, kteří mají opravdový zájem o rozvinutí svého duchovního uvědomění a mediálních schopností.

Skrze cvičení, jako sezení jeden s jedním a vystupováním před ostatními, získáte pochopení mechaniky Vašeho napojení na onen svět.

V termínech 18. a 19. 1. 2009 Tim Abbott a Libby Clark poskytují soukromá sezení pro jednotlivce, kteří by se chtěli opět spojit se svými drahými zesnulými prostřednictvím zkušeného média. Tato sezení trvají cca 20-40 minut a budou překládána do českého jazyka. Prosíme o sjednání termínu dostatečně dopředu, vzhledem k omezenému počtu sezení.

Vice informací o kurzu a lektorech naleznete na www.spiritismus.cz