Jste zde


Boží pečeť - nositel boží pečetě
inzerce

Termíny:
  • 20.2.2010

Jednodenní kurz. Jde o  energii naprosto přesahující vše co znáte. Je nejčistší, přímo ze ZDROJE.
Síla Pečetě pomáhá člověku dostat se mnohem dál a rychleji - pokud jeho duše není temná a nevyužívá tyto energie k posílení svého ega a kariéry. Ten , kdo skutečně dobře užívá tuto Sílu, naučí se své Ego dát stranou, pochopí svou "maličkost" a "Velikost" Boha, který vše uchopitelné přesahuje. Tak jako plamen může tato síla zažhnout žovotadárný plamen, může však spálit i celý svět. Vždy záleží na uživateli.
Pečeť z vás činí kanál pro tu nejsilnější energii, jejíž předností je kontakt s Bohem nejvyšším, se Zdrojem. Naučíte se poskytnout své tělo jako nástroj léčby, jako nástroj odpuštění. Přijmete postoj - JÍT ENERGII STRANOU- tedy pozvat Boha do sebe, rozpečetit svou duši a své ruce a pak...ustoupit jeho velikosti a vůli "DĚJ SE VŮLE TVÁ, JAKO V NEBI, TAK I NA ZEMI". Poznáte jaké to je důvěřovat Bohu a jeho legiím. Pocítíte ten nejsilněší dotyk moudrosti a lásky, pocit bezpečí. S důvěrou se můžete opřít do vzduchu a neviditelné ruce vás podepřou....Mystické zážitky v mnoha podobách, zesílení aury, techniky ochrany....mnoho nového . Nejde o náboženskou metodu, pouze o názvosloví, které se běžně v ezoterice používá.  Je určena všem, i  ateistům, ale i věřícímu  člověku může přinést mnoho nového a posunout ho o hodně dál.
náplň kurzu:

 
  • INICIACE – ZASVĚCENÍ – rozpečetění a zapečetění dlaní, technické postupy a duchovní zážitky.
  • Symbol

Cena kurzu je 1 700 Kč
V ceně manuál a Certifikát.
Vede lektorka  Iva Hédlová – Certifikovaná Nositelka Boží Pečetě
Mnoho učitelů zasvěcuje Boží Pečeť na dálku, ale já upřednostňuji kurz, kde prožijete zážitky, které Vám žádné zasvěcení na dálku nedá. Na dálku nemáte možnost vyzkoušet si různé praktiky, „ posedlost „ – trans apod.
Začátek v 10 hod., předpokládaný konec 16 hod.


Možnost namíchaní Bachových esencí na míru, na  vaše problémy, za 200 Kč i s užívací lahvičkou.
Více podrobností na webu: www.zdravi4u.cz
Přihlášky na emailu: ivahedlova@volny.cz nebo na mobilu: 737 151 843