Jste zde


Asyrské bezkontaktní masáže X. - léčitelský postup při přijímání klientů
Ing. Vladimír Cvrk

Léčitelský postup při přijímání klientů je možné rozdělit na dva základní směry:
1, buď je známa diagnóza klientových problémů a příznaků a potom postupujeme podle
Postupů, které jsou uvedené výše
2, základní diagnózu není známá a potom doporučuji z vlastní zkušenosti „Preventivní blok“

 

Vlastní postup je možné popsat zhruba takto:
Po příchodu klienta ho požádám, aby si odložil obuv a vrchní ošacení. Pak ho požádám.
aby se postavil, zavřel oči, dlaně obou rukou nechal volně viset podél těla, dlaně otočené směrem ke mně. Klienta si mírně pootočím tak, aby stál čelem k jihu. Současně si postavím klienta tak, abych měl okolo něho dostatečný manipulační prostor na přecházení na jeho zadní partie a zpět. V této chvíli je dobré zapnout vhodnou relaxační hudbu nejlépe s přírodními motivy (šumění lesa, zurčení potůčku, příboj moře apod.). Vhodná je i vonná tyčinka nebo vonná lampa.

Nyní nastupuje vlastní terapie, jednotlivé pohyby plynule přecházejí jeden do druhého, pokud je nutné přecházet za klienta a zpět, vybereme si jednu stranu těla klienta a okolo ní přicházíme dozadu a stejně se vracíme i dopředu (není vhodné chodit dokola klienta, jedna jeho strana musí být stále volná pro proudění energie).
Z počátku se budeme držet výše uvedených předpisů, které jsou spíše formou doporučení
než dogmatickou“kuchařkou“, po nějakém čase sami zjistíte, že vaše ruce pracují jakoby“intuitivně“, na místech, které potřebují více energie se zdrží více,tak,kde problémy budou menší, vaše ruce budou kratší čas. A podobně to bude i s výběrem jednotlivých pohybů, po čase intuitivně budete pracovat a vaše intuice bude vybírat ty nejvhodnější pohyby pro toho určitého klienta.
Totéž se bude týkat i doby působení, zpočátku se budete držet doporučené doby působení, tak je uvedené v této knize, ale po čase vám vaše intuice sama určí, jak dlouho a nad kterým místem těla je třeba se zdržet více a kde méně.

To jsou ve stručnosti pokyny a doporučení pro ty, kteří jsou schopni se sami naučit z této knihy ty nejdůležitější body. Pro ty ostatní, kteří preferují vizuální skutečnost pohybů a poloh rukou je nejlépe, zúčastnit se pravidelných kurzů, které pořádáme v Brně.
Více na www.pyramida.net
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Vladimír Cvrk

Zaměření: Léčení pyramidální energií,relaxace a řízená meditace v pyramidě,Asyrské bezkontaktní masáže,dálkové vysílání léčivé energie,kurzy,přednášky,semináře

Kontakt: Špitálka 16,602 00 Brno, 776 340 763, www.pyramida.net

Web: http://pyramida.net

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více