Jste zde


Asyrské bezkontaktní masáže VII
Ing. Vladimír Cvrk

V dnešním pokračování si popíšeme další 3 pohyby z celkových 22 pohybů a pozic Asyrských bezkontaktních masáží:

 

1, Vertikální šavle
Podobá se pohybu „lokální vytahování“, jen levá ruka je bez pohybu nasměrovaná k nemocnému orgánu, malíková strana směrem dolů, dlaň směřuje k pohybující se pravé ruce. Pohyb pravé ruky je proti směru hodinových ručiček.
Na  začátku  pohybu jsou prsty jako bychom drželi neviditelný tenisový míček, při kroužení se nad místem se pomalu vzdalujeme a současně se prsty přibližují. Ve vzdálenosti 15 – 20 cm jsou už prsty pravé ruky spojené.
Nasbíranou energii pak odhodíme do plamene.
Tento pohyb se využívá lokálně nad gynekologickými orgány.

2, Svislá pružina
Naše dlaně jsou nasměrovány ke klientovi, palce nahoru. Pomalu k sobě přibližují a zase vzdalují a současně obě dlaně pomalu klesají nebo stoupají ve svislé rovině.

3, Bodák
Tento pohyb se používá výhradně jen na energetickou stimulaci jater. Levou ruku máme bez pohybu otočenou směrem nahoru, pravá ruka je otočená dlaní dolu a vykonává rytmický pohyb směrem k oblasti jater a zpět. Přiblížení prstů je tak na 2 – 5 cm od povrchu těla vzdálením na 30 – 40 cm.

 

Dnes probírané pohyby dokonale povzbudí vyčerpaný nebo unavený organizmus, zlepší celkový energetický průtok ve všech meridiánech a podpoří samoléčitelské schopnosti klientova těla. Vyzkoušejte svoje nové schopnosti na co největším vzorku svých přátel a blízkých a napište vaše postřehy a případné komentáře. Pro ty, kteří preferují vizuální realitu pohybů rukou, připravujeme v Brně pravidelné kurzy. Více na http//www.pyramida.net
V příštím dílu se naučíme další 3 pohyby, používané v Asyrských bezkontaktních masážích.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Vladimír Cvrk

Zaměření: Léčení pyramidální energií,relaxace a řízená meditace v pyramidě,Asyrské bezkontaktní masáže,dálkové vysílání léčivé energie,kurzy,přednášky,semináře

Kontakt: Špitálka 16,602 00 Brno, 776 340 763, www.pyramida.net

Web: http://pyramida.net

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více