Jste zde


Asyrské bezkontaktní masáže VI
Ing. Vladimír Cvrk

V dnešním pokračování si popíšeme další 3 pohyby z celkových 22 pohybů a pozic Asyrských bezkontaktních masáží:

 

1, Rozdělení energie nad hlavou
Klient sedí, my stojíme na jeho pravém boku. Levou ruku máme otočenou dlaní nahoru, pravá ruka je nad hlavou klienta ve vzdálenosti  3 - 5 cm a pomalu se pohybuje od kořene nosu přes čelo, temeno hlavy až k zátylku. Celkem máme naši dlaň 7 krát nad kořenem nosu a při posledním sedmém přiblížení k zátylku je naše dlaň otočená k hlavě klienta a začínáme pomalu opisovat okolo hlavy kruhový pohyb (levé ucho, čelo, pravé ucho a znovu zátylek) na zátylku sevřeme ruku v pěst a takto zaťatou ruku pomalu táhneme přes temeno hlavy, čelo a kořen nosu a prudkým pohybem nasbíranou energii odhodíme do plamene svíčky:Tento pohyb se používá na odstranění bolestí hlavy.

2, Stlačování pružiny
Naše dlaně jsou nasměrovány ke klientovi, palce nahoru. Pomalu se k sobě přibližují a zase vzdalují, jako bychom stlačovali neviditelnou pružinu.

3, Kruhové rozdělení energie nad hlavou
Klient sedí, my stojíme po jeho pravém boku. Levou ruku máme otočenou dlaní nahoru, pravá ruka je nad hlavou klienta ve vzdálenosti 3 – 5 cm, dlaň směřuje k hlavě, prsty jsou mírně ohnuté, vytvářejí  jakoby mělkou misku Dlaň se pohybuje krouživým pohybem nad hlavou, po směru hodinových ručiček. Současně si vytváříme představu čakry v podobě stříbřitého nebo fialového kornoutu, které pohybem roztáčíme a současně i čistíme.

 

Dnes probírané pohyby dokonale povzbudí vyčerpaný nebo unavený organizmus, zlepší celkový energetický průtok ve všech meridiánech a podpoří samoléčitelské schopnosti klientova těla. Vyzkoušejte svoje nové schopnosti na co největším vzorku svých přátel a blízkých a napište vaše postřehy a případné komentáře. Pro ty, kteří preferují vizuální realitu pohybů rukou, připravujeme v Brně pravidelné kurzy. Více na http//www.pyramida.net
V příštím dílu se naučíme další 3 pohyby, používané v Asyrských bezkontaktních masážích.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Vladimír Cvrk

Zaměření: Léčení pyramidální energií,relaxace a řízená meditace v pyramidě,Asyrské bezkontaktní masáže,dálkové vysílání léčivé energie,kurzy,přednášky,semináře

Kontakt: Špitálka 16,602 00 Brno, 776 340 763, www.pyramida.net

Web: http://pyramida.net

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více