Jste zde


Asyrské bezkontaktní masáže IX
Ing. Vladimír Cvrk

V dnešním pokračování si popíšeme další dva pohyby z celkových 22 pohybů a pozic Asyrských bezkontaktních masáží:

 

1, Ukončení
Klient stojí, my stojíme na jeho pravé straně. Pravá ruka je položená na klientovo tělo zepředu v oblasti srdce, levá ruku máme vzadu v oblasti levé lopatky klienta. Každá ruka krouží na těle pacienta ve směru hodinových ručiček, takže se zdá jako by se pohybovali proti sobě. Tento pohyb je nejsložitějším a nejobtížnějším pohybem, protože každá naše dlaň se točí vzhledem k nám opačně. Tento pohyb vyžaduje nejdelší nácvik.
Toto „protisměrné kroužení“ se provádí asi 20 sekund.
Potom se postavíme za klienta a oběma rukama lehce masírujeme hrany obou rukou klienta od zápěstí až po ramena. Naše levá ruka se zastaví na levém rameni klienta a pravá pokračuje v masírování krku až na temeno hlavy. Potom se pravá ruka stejným způsobem vrací od temene hlavy přes krk, v oblasti krku se přidává i levá ruka, spojí se dlaněmi k sobě, v oblasti krku jdou takto chvíli spolu nad rameny se naše dlaně obrátí směrem k tělu klienta a pomalu kloužou nad tělem klienta dolů až ke kotníkům. Kde se tento pohyb ukončí lehkým sevřením obou Achillových šlach.
Tento pohyb se na závěr vykonává celkem 3x.

2, Křížové uzavření
Tento pohyb uzavírá „Ukončení“ a je na konci každého bloku pohybů. Stojíme zezadu, levou ruku máme na pravém rameni klienta, hranou pravé ruky rychle přejedeme po páteři klienta od krku ke kostrči a pak opět hranou pravé ruky dvakrát přejedeme zleva doprava nejprve v oblasti lopatek a potom v oblasti pasu.

 

Dnes probírané pohyby dokonale povzbudí vyčerpaný nebo unavený organizmus, zlepší celkový energetický průtok ve všech meridiánech a podpoří samoléčitelské schopnosti klientova těla. Vyzkoušejte svoje nové schopnosti na co největším vzorku svých přátel a blízkých a napište vaše postřehy a případné komentáře. Pro ty, kteří preferují vizuální realitu pohybů rukou, připravujeme v Brně pravidelné kurzy. Více na http//www.pyramida.net
V příštím závěrečném dílu našeho krátkého seznámení s technikou starověkých Asyrských bezkontaktních masáží si řekneme něco o léčitelském postupu při přijímání klientů.




Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Vladimír Cvrk

Zaměření: Léčení pyramidální energií,relaxace a řízená meditace v pyramidě,Asyrské bezkontaktní masáže,dálkové vysílání léčivé energie,kurzy,přednášky,semináře

Kontakt: Špitálka 16,602 00 Brno, 776 340 763, www.pyramida.net

Web: http://pyramida.net

Telefon: Nevyplněno



Další články autora
více