Jste zde


Asyrské bezkontaktní masáže IV
Ing. Vladimír Cvrk

V dnešním pokračování si popíšeme další 3 pohyby z celkových 22 pohybů a pozic Asyrských bezkontaktních masáží:

 

1, Šavlový pohyb na krk
Stojíme před klientem, ruce jsou pokrčené před hrudníkem, levá ruka je nad pravou, obě dlaně směřují k zemi. Potom rychlým, energickým švihnutím od sebe dlaně oddálíme tak, aby švihnutí proběhlo před klientovým krkem (pozor, abychom nebyli příliš blízko a klientovi skutečně nesekli do krku). Paže a ruce jsou v jedné přímce a dlaně směřují nad klientova ramena. Potom se ruce vrátí zpět do původní, překřížené polohy. Tento pohyb se vykonává 7 – 9 x a používá se na snížení krevního tlaku.

2, Nasměrování energie
Stojíme před klientem, dlaně máme před sebou, prsty směřují ke klientovi, jsou ve svislé poloze a je mezi nimi mezera   2 - 5 cm. Oběma rukama současně kroužíme ve směru hodinových ručiček nad chorým místem. Poloha dlaní a prstů se nemění. Tento pohyb je jeden z nejpoužívanějších pohybů, je možné ho použít na srdce, plíce, játra, žaludek, pohlavní orgány, nos, uši a hrdlo.

3, Napumpování  energie,  neboli kapka
Stojíme před klientem, obě ruce jsou natažené směrem ke klientovi, dlaně směřují dolu. Obě ruce pomalu zdviháme, až do úrovně klientovy brady. V tomto místě sevřeme obě ruce v pěst a takto zatnuté přesouváme k vlastní bradě. V tom okamžiku pěsti otevřeme a roztaženými dlaněmi se šikmo přibližujeme znovu k tělu klienta, do oblasti jeho pásu. A znovu ruce pomalu zdviháme ke klientově bradě. Při pohledu z boku se tento pohyb jeví jako velká kapka – špička této kapky směřuje šikmo ke klientovi. Tento pohyb se opakuje 7 – 9 x. Pozor! Zvyšuje krevní tlak, proto se nesmí dělat u pacientů s hypertenzí.

Dnes probírané pohyby dokonale povzbudí vyčerpaný nebo unavený organizmus, zlepší celkový energetický průtok ve všech meridiánech a podpoří samoléčitelské schopnosti klientova těla. Vyzkoušejte svoje nové schopnosti na co největším vzorku svých přátel a blízkých a napište vaše postřehy a případné komentáře. Pro ty, kteří preferují vizuální realitu pohybů rukou, připravujeme v Brně pravidelné kurzy. Více na www.pyramida.net
V příštím dílu se naučíme další 3 pohyby, používané v Asyrských bezkontaktních masážích.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Vladimír Cvrk

Zaměření: Léčení pyramidální energií,relaxace a řízená meditace v pyramidě,Asyrské bezkontaktní masáže,dálkové vysílání léčivé energie,kurzy,přednášky,semináře

Kontakt: Špitálka 16,602 00 Brno, 776 340 763, www.pyramida.net

Web: http://pyramida.net

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více