Jste zde


Nový katalog AVS přístrojů
inzerce


Klikněte a do 5 dnů Vám jej zašleme Právě vychází nový katalog AVS přístrojů!

Jogíni, špičkoví atleti, léčitelé, známé osobnosti a významná zdravotní zařízení dnes používají tzv. AVS přístroje, lidově psychowalkmany. Mají výborné účinky, a to dokonce v několika oblastech: rychle odstraní stres a únavu, zlepšují psychickou kondici, poskytují velmi účinnou relaxaci, urychlují učení a výrazně a rychle zmírňují nebo odstraní nespavost, deprese, bolesti, LMD a další psychosomatické potíže.

 

I když se hodně rozšiřují mezi lékaři či léčiteli (např. Fakultní nemocnice Praha Motol, MUDr. J. Cimický apod.), jsou určeny především samouživatelům. A že jde o přístroje, které stojí za to používat, napovídá i jejich historie – za objevy při vývoji AVS přístrojů byli uděleny 2 Nobelovy ceny a na vývoji se podílel i americký kosmický a vojenský program.
AVS přístroj, u nás zvaný lidově psychowalkman (i když tam žádná hudba nehraje) využívá přirozených schopností mozku a tělesných biorytmů. Psychowalkman tedy působí přirozeně, navozuje příjemné pocity a nemá vedlejší účinky. Sestává z těla jednotky, na které si vyberete příslušný program (od relaxace, spánek, dobití energie až třeba k učení), nasadíte si sluchátka a speciální brýle a zapnete start. Tato stimulace trvá 15 – 45 minut dle programu a účinek začnete pociťovat v průběhu. Ze sluchátek slyšíte rytmické zvuky a z brýlí, které jsou osazeny diodami, pulsuje světlo. Světlo i zvuk pulsují na určité frekvenci, na kterou se mozek a biorytmy naladí.
Nový katalog (zdarma) je k dostání v Galaxy. Tamtéž také v květnu vyjde brožura Průvodce světem psychowalkmanů.


Objednávat můžete na www.galaxy.cz


Katalog zdarma, vyzkoušení a prodej AVS přístrojů (psychowalkmany) u nás zajištuje: společnost Galaxy, výhradní dovozce
Značkové prodejny:
Galaxy Praha: Na Moráni 5, tel.: 224 912 000
Galaxy Brno: Kozí 4, tel.: 542 213 227
Galaxy Plzeň: V Šipce 12, tel.: 377 270 020
Galaxy Ostrava: Jiráskovo nám.10, tel.: 596 272 162
Galaxy Děčín: Teplická 83, tel.: 604 210 276

Autorizovaní distributoři Galaxy:
Jihlava: Jana Masaryka 2, tel.: 603 861 515, Hradec Králové: klub zdraví Arnika, Jandova 582, Malšovice, tel.: 495 269 949, Olomouc: LS Centrum, tel.: 608 036 680.