Jste zde


V čem spočívá tajemství úspěchu Líby Šmuclerové?
Magica Bohemica

Jednoznačně v číslech 11 a 17.

 

Libuše Šmuclerová se narodila 11. 11. 1963. Líba byla do svých narozenin ve vibraci 8, což je sklízení plodů práce za dosavadní dlouhodobé snažení, jak víme byla skutečně odměněna a po odchodu Vladimíra Železného se stala výkonnou ředitelkou Novy. V roce 1993 kdy nastoupila do Novy se nacházela taktéž v roční vibraci čísla 8. Roční vibrace 8 vždy značí ohodnocení a postup. V opačném případě pokud jsme v předešlá období jednali sobecky, bez úcty a tolerance k druhým sklidíte trpkou odplatu a pád. Den jejího narození 11 a po sečtení jednoduchá 2. Ji obdařily uměním vcítit se do pocitů druhého člověka a úspěchem v kolektivní práci.


. Vibrace čísla 2 dobře harmonizuje s charakterem, motivací a osobním modelem slunečního znamení - ŠTÍR. Dvojka je spojována s emocemi. Představuje intuici, citlivost, výchovu a dualitu. Číslo 2 se vztahuje k opozici, ale také k jednotě a navzájem se doplňujícím silám, jako je den a noc, k mužským a ženským prvkům. Dvojka je prvním ženským číslem, číslem koncepce, narození dítěte a snů. Svědčí jí společnost. Těší ji mít někoho nablízku, ale tráví-li mnoho času o samotě, začne se jí stýskat. Sebejistě vztáhnout ruku a chopit se příležitosti, které jí život nabízí, dokáže mnohem snáze s oporou partnera. Ve vztazích je pro ni klíčem družnost.


Tito lidé mají velmi romantickou povahu a jsou tajně tím, komu se říká "mystik". Mají vysoce vyvinutou intuici. Jeden z povahových rysů, na který by si měli dávat pozor, je "strach ze stínů strachů". Obávají se každého myslitelného druhu ztráty. Potřebují mít domov jako základnu, kam se mohou vrátit ze svých cest. Cestují velmi často, pokud to jejich finanční situace dovolí. Jsou nesmírně oddáni nebo vázáni ke svým rodičům, zvláště k matce. Sama je ideální rodič, ale musí si dávat pozor, aby své děti nedusila majetnickou láskou. Velmi jí záleží na zdaru jejich přátel a příbuzných. Jsou dost opatrní, nesnášejí hazard a neradi riskují. Milují peníze, které získávají bezpečným a spolehlivým způsobem a potom je opatrně investují, většinou se jim množí prostřednictvím dividend a úroků. Často působí tajemně a nikdo nikdy netuší, jaký by mohl být jejich další krok.


Přešlapují kolem, a z ničeho nic se z nebývalou agresivitou vrhají k vytoužené metě. Jsou experty na vytahování tajností z ostatních, přičemž si své soukromí bedlivě střeží. Tito lidé velmi rádi pomáhají druhým, mají vrozené diplomatické schopnosti a lásku k míru. Jsou nakloněni vedení charitativních akcí, ale sami se děsí pomyšlení, že by takovou pomoc museli přijmout.


To by znamenalo, že promrhali své statky, což je pro vibraci 2 ten nejhorší hřích. Když se naučíte překonávat strach, majetnické sklony a zbytečnou opatrnost, vaše představivost, adaptabilita a intuice vás může dovést k naplnění všech snů. Číslo 11 - UMLČENÝ LEV - ZAŤATÁ PĚST: je plné skrytých zkoušek, zrady ostatních a kompromisů. A následně číslo vyšší intuice, pokud se s ním naučí osoba vycházet v dobrém a pochopí ho. Což si myslím, že paní Líba zvládá velmi dobře. Často se jí může v životě stát, že stojí mezi dvěma možnostmi volby, obě možnosti se jí zdají dobré, neví ke které se přiklonit.


Je třeba se problémem nezaobírat do hloubky a spíše ho jakoby odhodit za hlavu, učinit kompromis a obě možnosti využít tak aby se vzájemně doplňovali, ale každá měla svou rovnocennou hodnotu. Umlčený lev znamená, že něco nebo někdo brání či zdržuje rozhodnutí, ale zaťatá pěst nalezne vždy východisko i ze zlé situace, vytěží ze "skrytých zkoušek" to nejlepší ponaučení a uhne před zradou od ostatních.


Toto číslo je také mistrovské číslo, spirituální a magické. Pokud je vaším aktivním číslem (křestní jméno), dědičným (rodné příjmení) nebo číslem přijatého příjmení nemůže být sečteno podle zákona numerologie na jednoduchou dvojku. Pro paní Šmuclerovou je toto číslo i číslem štěstí, měsíce, realizačním číslem jména Líba Šmuclerová a také se ukrývá v čísle osobnosti (29 - milost pod nátlakem, jeho klíčem je: " pamatujte, že rozvíjení absolutní víry v dobro a sílu vlastního "Já" a vytrvalé a aktivní pěstování optimismu budou na problémy čísla 29 působit jako zázračná medicína", tak jako číslo 2, které je také aktivním číslem, jehož složené číslo je 20 - probuzení: V určitém období dochází v životě k mocnému probuzení, které přináší nový smysl nové plány, nové ambice - výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu.


Životní čísla 5 a 14 beze sporu odráží její profesní zaměření. Číslo pět reprezentuje komunikaci, pohyb a všestrannost. Je číslo intelektu ústního a písemného projevu. Aby jste si náhodou nemysleli, že si vymýšlím předkládám celou charakteristiku těchto dvou čísel. Tito lidé oplývají nadprůměrnou inteligencí a jsou velmi bystří a duševně pohotoví. Rychle rozpoznají chyby a nedostatky a neváhají na ně poukázat. Změna je pro ně věčnou potřebou.


Změna prostředí, změna vztahů, bydliště, náboženského a politického přesvědčení… Jen těžce se poddají intuici a pocitům, ale pomocí intelektu vždy najdou rozumné odpovědi. Nesou schopni vycházet s oddaným partnerem, který se chová majetnicky. Projevují se konejšivě a jsou milí společníci. Jejich pozornosti nic neujde. Potřebují stále cestovat a poznávat, pokud jim situace nedovoluje, cestují ve svých představách a snech. Někdy nerozumí sobě samým, protože věří v kouzla a záhady přírody, zároveň s potřebou všechno přišpendlit a podívat se na to duševním mikroskopem.


Negativní vlastnosti: Nesoustředění, nerozhodní, neklidní, nároční a zákeřní. Obava s důvěrného vztahu. Možnost kariéry: Kritik, lektor, moderátor zpráv, redaktor časopisu, vyšetřovatel, obchodní cestující, práce v reklamě. 14 - POHYB - VÝZVA: Komunikace s lidmi prostřednictvím psaní, publikování a všeho, co má vztah ke sdělovacím prostředkům, se pojí s číslem 14. Časté změny v oboru a v jakýchkoliv partnerských vztazích jsou zpravidla prospěšné. Spekulativní záležitosti jsou úspěšné. Pohyb a cestování, spojené s poznáváním lidí a zemí, přináší štěstí. Bohužel jak zisky, tak ztráty jsou někdy dočasné, díky všudypřítomným proudům změn. 14 varuje před nebezpečím souvisejícím s přírodními živly (požár, záplavy, zemětřesení ...). Je riskantní důvěřovat těm, kteří klamou. Spoléhat na druhé je ošidné. Věřte své intuici, sobě a svému vnitřnímu hlasu. "Štěstí" můžou přinést i finanční operace a "sázení", ale je třeba si dát pozor na nebezpečí ztráty, kvůli špatné radě nebo přehnanému sebevědomí.


Příště si povíme o 17 a dalších číslech.
Pokračování příštěHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více