Jste zde


Osobnost měsíce dubna Iveta Bartošová
Magica Bohemica

Narodila se 8. Dubna 1966 v Čeladné v okrese Frýdek-Místek. Má o patnáct minut starší sestru Ivanu a o dva roky staršího bratra Lumíra. Od dětství chodila do pěveckěho sboru a při gymnáziu ve Frenštátě pod Radhoštěm začala zpívat s kapelou Dianthus, s kterou původně měla zpívat její sestra. V roce 1983 sklidila první úspěch na profesionální dráze, kdy zvítězila v okresním kole pěvecké soutěže Talent v Novém Jičíně. V 80. Letech tvořila duo se zpěvákem Petrem Sepešim. Na podzim roku 1985 jim vyšlo u firmy Supraphon první album Knoflíky lásky. Vystupovala se skupinou Kroky, Balet, a Golem, pak přestoupila k orchestru Ladislava Štaidla. V roce 1986 se stala první Zlatou slavicí bez vydaného sólového alba. Toto ocenění získala také v letech 1990 a 1991. Hrála hlavní role ve filmu Svatba upírů, a v muzikálech Dracula, Pomáda (v Bratislavě), v Monte Cristo. Nahrála 14 sólových alb. Získala čtyřikrát Zlatou desku a jednu Platinovou desku. Čtyřikrát vyhrála v anketě TýTý. V říjnu 1996 se Ivetě se narodil v porodnici v Apolinářské ulici syn Artur, jeho otcem je Ladislav Štaidl. Jejím současným partnerem je Roman Hanke.

V toto článku zkoumám dvě osobnosti se stejným datem narození.

Den narození nebo-li psychické číslo 8 je číslo, kterému se říká Velká Karma, to znamená, že si osoby přináší z minulých životů určité dluhy, problémy a úskalí, která nepochopily a nesou za ně odpovědnost. Mohlo by se zdát, že toto číslo provází neštěstí. Není tomu tak. Ony si vybraly toto číslo za své psychické, a to v moudřejším stavu milosti aby vyrovnaly své karmické dluhy, které si přináší z minulých životů, které jsi dříve nepochopily, jejich vyrovnání stále odkládaly a nevěnovaly jejím poselstvím porozumění. v nynějším životě je čas pochopit plný význam karmického řetězce, čelit karmickým závazkům a s konečnou platností je vyvážit. Pokud se v této úrovni vědomí toto nezdaří a budou stále ignorovat karmické výzvy, může být jejich život skutečně plný nesnází, což je způsobeno pouze jen faktorem: nevidím, neslyším, nevěřím.

Je třeba své důležité kroky neplánovat na 8., 17., 26. a 31. kombinování a násobení právě zvyšuje moc 8, toto číslo se tak stává osudovým a přitahuje smůlu, ztráty, citová a jiná zklamání. I přes svůj dobrý charakter a snažení můžou pociťovat, že se jim nedostává zaslouženého uznání, cesty jsou zdlouhavé, trnité a plné překážek. I když můžou dosáhnout postavení velkého významu, stále budou sužovány stresem ze zodpovědnosti a přemíry práce. V průběhu života se jim jistě podaří nahromadit majetek a to je i součástí této vibrace, ale nemusí jim přinést trvalé štěstí. Navíc platí, že pravděpodobně budou nuceny platit vysokou daň za lásku, která s sebou pravděpodobně přinese nějaké utrpení. Vibrace 8 je opravdu velmi těžká, ony ty peníze nejsou opravdu vše… důležitější je láska. Jejich potenciál je obrovský, ale teprve tvé každodenní rozhodování ukáže, zda svých schopností dokáží využít pozitivním nebo negativním způsobem.

Měly by se snažit ve svém životě najít rovnováhu, vyvažovat svou energii moudrostí a úsudkem a ovládat ji jak fyzicky, tak mentálně. A jde především o schopnost vyvážit potenciál, kterým byl člověk obdařen, ať už ve formě mentální energie, geniálního nadání, vůdcovských schopností, slávy nebo lásky. Potřebují být milovány a ve vztahu by se měly naučit větší ústupnosti. Jsou schopny obrovských obětí pro ideál, nebo pro ty, kteří jsou na nich závislí. Mají vysoké požadavky nejen na sebe, ale i na ostatní a všechny ty projevy moudrosti a dospělosti, sebekontroly a kázně způsobují, že jejich srdce je opuštěné, toužící a potřebují se naučit, že hledání štěstí není hřích.

Dalším karmickým číslem jejich života je číslo 7 - Malá Karma: Přináší, životní problémy a strasti, z kterých si mají vzít ponaučení. Je jejich životním číslem se složeným číslem 16. Sedmička reprezentuje spiritualitu, mysticismus a tajemství. Je číslem iluze a klamu, někdy podvodu, ale také číslem léčení a zázraků, víry a uskutečněných snů. Nerady chodí po vyšlapaných cestách. Mají tendenci vše si vyzkoušet na vlastní pěst, bez předešlého varování a poučit se z vlastních chyb. Osobní pády, je utužují a posouvají dál v jejich duševním růstu. V jistém údobí života zpravidla hodně cestují nebo aspoň hltají knihy o neznámých lidech a vzdálených zemích. Láká je historie starých a v moři času ztracených civilizací. Přitahuje je moře. Mají skon obávat se budoucnosti, potřebují mít finanční jistotu, aby je vlny osudu nesmetly. Přesto se velmi málo zajímají o materiální statky nebo hromadění velkého majetku. Mohou vydělávat hodně peněz díky svým originálním nápadům, ale s největší pravděpodobností věnují značnou část na charitativní účely.

Velmi si libují v nápadnosti a okázalosti. Vytříbené způsoby, umělecké sklony a citlivost jsou esencí čísla sedm. Ve vztahu jsou v zásadě věrné. Najdou-li ve své lásce spřízněnou duši, která je chápe, rozumí jim a podporuje je v jejich činnostech, pak takový vztah staví na žebříčku hodnot velmi vysoko. 16 upozorňuje na zvláštní osudovost, nebezpečí úrazů a zmaření osobních plánů. Je třeba ppánovat všechno dopředu, předvídat a pozornost věnovat i detailům. Naslouchat svému vnitřnímu hlasu, intuici a snům, které budou před nebezpečím varovat a není dobré je ignorovat. Vedoucí pozice nepřinesou štěstí. Je vhodnější zřeknout se slávy a výsadního postavení. Jen tak se zmírní negativní vibrace. Ivana pravděpodobně vyslyšela tohoto vzkazu a zřekla se pěvecké kariéry. Iveta se po svém posledním psychickém selhání, které ji již po několikáté v životě potkalo, stáhla do ústraní a více se věnuje synovi a partnerovi.

Stínové číslo životního čísla mají sestry dvojku. Dvojka je pečovatelská, intuitivní, charitativní. Potřebují mít domov jako základnu, kam se mohou vrátit ze svých cest. Ve vztazích je pro ně klíčem družnost, potřebují najít partnera, který této jejich vlastnosti porozumí a ocení ji, protože když narazí na milence příliš nezávislého, budou se ve vztahu ustavičně trápit. Jeden z povahových rysů, na který by si měli dávat pozor, je "strach ze stínů strachů". Obávají se každého myslitelného druhu ztráty : ztráty lásky, majetku, peněz, přátelství, zaměstnání - ztráty milovaných smrtí nebo jiným způsobem odloučení. Můžou být majetnické. Mají silné pouto k matce či k jednomu z rodičů, samy jsou skvělými matkami (nejsem si jistá zda má její sestra dítě, ale pravděpodobně ano, protože dvojka je také číslem koncepce, narození dítěte a snů). Negativní stránkou dvojky je nerozhodnost, pocit vlastní nedostatečnosti, z čehož pramení zahořklost a hádavost a je s nimi těžký život. Když se naučí překonávat strach, majetnické sklony a zbytečnou opatrnost, jejich představivost, adaptabilita a intuice je může dovést k naplnění všech snů.

Numerologická mřížka

Bystrá inteligence, kterou je možné nasměrovat k vysoké úrovni vzdělání, intelektuálním a tvůrčím zaměřením. Přirozený soucit a účast s druhými, schopnost vžít se do jakékoliv situace a chápat při tom, jak její podstatu, tak pocity lidí, kterých se dotýká. Dar ze všeho vždy vyváznout, vzchopit se a jít dál za svým úspěchem. Pozorné, laskavé a citlivé milenky. Vztah k druhému člověku budou vždy stavit na nejvyšší místo v žebříčku hodnot a bude pro ně vždy těžké vymanit se s nevyhovujícího vztahu, protože samotu těžko nesou.

Manuální nebo myšlenková pohotovost; obratnost. Nepotrpí si na kázeň. Pracují neúnavně. Vždy jim bude více vyhovovat, když budou pracovat samy pro sebe a za všechno si zodpovídat a mít přehled o svých financích. Tato rovna dává značnou fyzickou energii a poskytuje i hbitost myšlení, toto můžete uplatit ve fyzické činnosti nebo ji v oblasti myšlení. Potřebují stále přemýšlet, zaměstnávat mozek, jinak nebudou mít stání a nebude s nimi k vydržení, dokud se neunaví, mají velmi moc energie, kterou někdy obtížně ventilují, musí být stále aktivní, nemají rády omezení a zákazy pokud nejsou z jejich hlavy. Mají obrovský smysl pro spravedlnost.

Můžou se realizovat v práci prostřednictvím, které budou pomáhat lidem. Logika, schopnost racionálních úvah, mentální energie, která se snadno může změnit v nervovou energii, pokud bude narušena rovnováha sil a energií, kterou osmička potřebuje k životu jako sůl. Negativa je třeba vybít tělesnou nebo duševní činností.

Měli by se naučit spoléhat na svou intuici, pozorněji naslouchat svému vnitřnímu hlasu či svědomí a vyvažovat intuici rozumem. Můžou se objevit občasná vnitřní zdržení k uskutečnění určitých tvůrčích a realizačních plánů. Mají pochopení pro potřeby druhých, hledají hlubší smysl života.

Příště se dovíte jaký je rozdíl mezi Ivetou a Ivanou....Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více