Jste zde


Hlucké kruhy v obilí - nekrolog
Magica Bohemica

Omlouvám se, ještě mi dovolte zatížit vaše mozkové závity příspěvkem, který se váže ke kruhům. Vaše reakce a můj instinkt nebo-li pud sebezáchovy mne postrčil abych se k tomuto tématu ještě jednou vyjádřila i osvětlila jisté skutečnosti a trochu se vám přiblížila či oddálila to již nechám na vás. Budiž, boží vůle děj se nám… ¨Sezame otevři se!"

 

Měla jsem dojem, že čas strávený v kruzích krásně využívám, že tím i vám něco předám. Ne já, ale oni "praví" tvůrcové a poselství, která nám jejich prostřednictvím zanechali. Až na jednoho jedince jste si nikdo odkazu jak je vidět z vašich reakcí na mé články ani nevšimli. Nebo máte strach se vyjádřit? Ostatní se plácali jen ve fámě, kterou rozšířil regionální tisk, který uvedl ve svém článku jen toto cituji (pouze úryvky): "Po piktogramech na hluckých polích se minulý týden objevili další poblíž Újezce. Neutuchají však dohady o tom, jak obrazce vznikají, které se připisují mimozemské civilizaci, statické elektřině nebo dokonce řádění zvířat.


Redakci DOBRÉHO DNE S KURÝREM se však podařilo zjistit, že alespoň některé z těchto tajemných úkazů jsou dílem lidské ruky. Kruhy na Uherskohradišťsku a Uherskobrodsku určitě tvoří ufoni z masa a kostí s českým občanstvím, tvrdí s nadsázkou Martin Šojdr z Uherského Brodu." V textu však dále o hluckých kruzích není žádná zmínka. Uvádí se jen, že to nebyl první pokus zmíněných vtipálků o falzifikáty. Opět cituji: "Před třemi lety prý se stejnou partou vytvářeli kruhy v obilí na poli jihovýchodně od Uherského Brodu. Tehdy si prý ale kruhů nikdo nevšiml, protože je udělali na rovině. A také nové kruhy u Újezce vypadají hodně podezřele a podle Šojdra vše připomíná opět práci mladých vtipálků.


Uprostřed jednoho je stopa po zabodnutém kůlu, kteří mladíci používají jako osu a pomocí provazu a dřevěné tyče pak vytvářejí kruhy. Navíc bylo obilí viditelně polámané, protože bylo už hodně proschlé, dodal Šojdr. Tento názor nepřímo potvrzují také lidé z UFO klubu Záblesk, který provozuje internetovou databázi podobných úkazů. Co se výtvoru člověka týká, tak v ČR působí skupina šlapačů kruhů, která každoročně nějaký obrazec udělá nebo se k nějakém hotovému přihlásí, tvrdí Jan Černý z tohoto klubu. Zároveň však odmítá skutečnost, že by tito recesisté dokázali vytvořit velké a komplikované obrazce." Kde je tedy přímo napsáno, že hlucké kruhy v obilí byly umělého charakteru?


Nezaznamenala jsem zde ani já a další světci jediný polámaný klas ani žádnou díru ve středu, když jsem je šla na druhý den po vzniku měřit hledali jsme s paní, kterou jsem tam náhodou potkala střed horního kruhu dobrou čtvrthodinu a o dalších ani nemluvě. Nechci tím co teď napíšu působit jako diktátorský prorok, ale nechtěli byste se někteří nad sebou zamyslet a zkusit být více zvídaví. Nebo jste tak zlenivěli, že už nedokážete rozpoznat co je jež a co je pravda? Intuice, instinkt a podvědomí k vám nepromlouvá? Dovolím si domnívat se, že proroků je mezi námi mnoho. Návrat mesiáše se dávno uskutečnil akorát se jeho duch rozsel do více osobností po celé Zemi.


Antikrista známe všichni, vtělil se do osobnosti jednoho státního činitele, který se dennodenně svými činy a skutky snaží vpasovat do Spasitele světa a mnozí ho tak vnímají. Jeho války a vměšování se do cizích státních záležitostí přináší užitek hlavě jemu samému a navíc se na prezidentské křeslo dostal viditelným podvodem. Víte o kom teď píšu, že?


Co se týče mého duchovního nadhledu, není mi co závidět, vše má svůj rub a líc. Od dětství žiji pod tlakem svých příbuzných, kteří by mě raději viděli ve zcela jiné roli a stále mi vnucují své scénáře mého života. Nepůsobím tak jen na ně, ale i na své okolí. Mé zájmy považují ve většině za scestné. Již jsem byla nařčena, že rozšiřuji bludy, pseudonumerologii a teď je to zase numerologický rozbor kruhových falzifikátů. Novináři rádi uveřejňují nepravdivé informace nebo upravené podle jejich gusta aby se tak zalíbili svým nadřízeným. Podobně to bylo i v případě článku o hluckých kruzích, který se objevil 8. srpna v týdeníku Květy (můžete si ho celý přečíst na mém webu). Kabelku na poli jsem opravdu neměla na fotce jsem s batohem. Ani jsem nic neměřila v přítomnosti redaktorky.


Na fotce ukazuji na díru uprostřed spodního kruhu, která tam těsně po vzniku kruhů nebyla. Možná ji tam později přijeli vytvořit oni falzifikátoři aby to vypadalo, že jsou tvůrci i těchto kruhů. Obilí bylo totiž tři týdny po vzniku značně poškozené až mi bylo líto, že jejich krásu lidi svou častou přítomností tak pošlapali. Nemusela jsem číst žádnou publikaci aby mi bylo jasné, že kruhy nevytvořili vtipálci, jedině že by se vtělili do laserových paprsků, kterými je poskládali takže nejevily žádnou známku poškození. Opět opakuji jeden z Kosmických zákonů: "Důvěřuj, ale prověřuj!"


Když jsem svým známým líčila svůj příchod do kruhů po posečení, kdy byl obrazec osvícen sluncem a zářil zlatem slunečních paprsků, koukali na mne jako na blázna. Nechápali, že to byl pro mne dost silný zážitek. Ten podvečer jsem naposled ležela v kruzích víc než hodinu meditovala a přijímala informace z energie Země, která mnou magicky prostupovala. Najednou jsem věděla, že hrad, který tu kdysi stál moc dobře znám, že je oním hradem z mé rozepsané knihy. Loučím se jejím úryvkem: "Pak přišel naší říše velký pád, mou rodinu seťal kat, vyhořel náš hrad, jen já zůstala, v klášteře svůj azyl jsem nalezla. Stále na tebe jsem vzpomínala, kde jsi jen byl jak jsi jen mohl dopustit ten krach, krve mých blízkých pach. Tak kde jsi byl? Udatný rytíři, když můj otec i matka ubiti byli na kříži? Kde zůstal tvůj královský slib, že nás ochráníš? Kde jsi se ukryl v době naší nejtěžší?


Nikdo nespočítá kolik slzí já vyplakala, kolik vlasů jsem si vyrvala… Bůh mou zlobu nespasí, srdce mé je plné bodláčí, co rány neléčí, trny bodají, bolí, bolestí palčivou se křiví celé tělo mé. Za úplňku kopřivami mě bičuje ta lesní Babice, co u ní já nalezla zastání, už hojí mé rány bylinnými lektvary, učí mě létat, léčit i čarovat, svůj um mi chce darovat než na cestu poslední se vypraví."

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více