Jste zde


ČR a numerologie - Devítileté vibrační cykly
Magica Bohemica

Devítileté vibrační cykly - pohled do minulosti a budoucnosti ČR: Každý z nás vstupuje v okamžiku svého narození do devítiletých cyklů podle předem daného uspořádání. Tím, že si volíme přesné datum narození, tím si vlastně volíme životní lekce kterými chceme v životě projít. Tak to bylo také dáno naší vlasti. Devítileté vibrační cykly vypočítáme z celého data události a životního čísla. Všechny devítileté vibrační cykly začínají roční vibrací devítky a končí roční vibrací jedničky.

 

První devítiletý cyklus si vypočítáme sečtením jednoduchého čísla měsíce události a dne události 1+1=2, první devítiletý cyklus je tedy vibrací čísla dva, začal působit v roce 1951 ve 33 letech ČR (od čísla 36/čtyři devítileté cykly/ odečteme životní číslo 3).


Učí citlivosti, intuici a přátelskému, vstřícnému přístupu k druhým ve všech vztazích a situacích. V průběhu tohoto devítiletého cyklu se ČR setká s někým kdo o základu změní její existenci, protože partnerské vztahy v tomto cyklu jsou nejdůležitější. HISTORIE: od roku 1950 začíná komunistický teror pod vlivem SSSR.


Druhý devítiletý cyklus je také vibrací čísla dva. (Druhý se vypočítá sečtením čísla dne a roku, 1+1=2, začal v roce 1960 v 42 letech ČR.) HISTORIE: 11. 7. 1960 A. Novotný nechal vypracovat novou ústavu, podle níž se již v ČSR uskutečnil přechod k socialismu. Třetí devítiletý cyklus je vibrací čísla čtyři (číslo první devítileté vibrace + číslo druhé devítiletí vibrace; 2+2=4, začal v roce 1969 v 51 letech ČR).


Tato devítiletá vibrace má svůj rub a líc, může před nás stavit nebezpečí a překážky, s kterými jsme vůbec nepočítali, to může ovlivnit vaše zdraví(ekonomiku…) nebo naopak to může být období velmi plodné, během něhož dosáhne ČR největších úspěchů ve světě, to všechno závisí na tom jak jsme jednali předešlá období. Může nás postihnout ztráta někoho významného nebo také ztráta finanční. Všechno co se bude dít je prověrkou naší duševní - duchovní síly a odolnosti. Ponaučení, ke kterým se v průběhu tohoto období dopracujeme, záleží na naší karmické cestě a na tom co jsme doposud pro svět - kosmos znamenali. Pokud jsme vždy jednali v souladu se zákony obecné přírodní existence s naší integritou, nemusíte se v tomto cyklu ničeho obávat. Pokud v průběhu tohoto období ČR dospěje k rozhodnutí něco změnit nebo se bude chtít dát na novou dráhu, může se stát jen v případě, že si budete na 100% jistá, že ve ní/nás nesídlí ani špetička strachu a obav, že by se záměr nezdařil. Pokud se rozhodneme nesprávně budeme to do konce cyklu napravovat a je možné, že se nám to zcela nezdaří, což nám může v důsledku špatné rovnováhy energie přivodit problémy nebo jiné obtíže. Tato vibrace přináší také materiální zajištění po zbytek existence ČR. HISTORIE: 16. 1. 1969 - sebevražda J. Palacha …dál zapátrejte sami.


Čtvrtou a poslední vibrací devítiletého cyklu je zase číslo dva, tato vibrace bude provázet naši Republiku do roku 2032, kdy najede na druhý devítiletý cyklus vypočítaný z data 1. 1. 1993(první je také dvojka) , číslo měsíce + číslo roku, 1+1=2, začal roku 1978 v 60 letech ČR. HISTORIE: Založen výbor na obranu nespravedlivě stíhaných. V roce 1988 byla ČR ve vibraci jedničky - změny nové začátky, samostatnost - 21. 8. se konala první demonstrace. 1989 - vibrace dvojky - dualita - kolektivní vítězství.


Druhý devítiletý cyklus je také vibrací čísla pět. (Druhý se vypočítá sečtením čísla dne a roku, 1+4=5, začne v roce 2032, 39 let po znovu obnovení ČR.)


Naučí lidi citlivosti, intuici a přátelskému, vstřícnému přístupu k druhým ve všech vztazích a situacích. V průběhu tohoto devítiletého cyklu se ČR setká s někým kdo ji od základu změní. Partnerské vztahy v tomto cyklu jsou nejdůležitější. Stresové situace můžou ovlivnit zdraví.


Třetí devítiletý cyklus je vibrací čísla sedm (číslo první devítileté vibrace + číslo druhé devítiletí vibrace; 2+5=7, začne v roce 2041).


Nejdůležitější co si musíte o vibraci sedmičky zapamatovat, je to, že kdekoli se objeví vyvolá změny, které mohou ČR hluboce citově zasáhnout; jich cílem je přivést naši pozornost k duchovním záležitostem. Další, co bychom měli mít na paměti, je, že tyto změny nejsou vždy k horšímu. Často jde o důležité změny, které mohou být do budoucna velmi prospěšné, hned to však nejde rozpoznat, chce to čas aby jsme pochopili, že tyto změny nás mají dovést k duchovnímu a duševnímu růstu a jsou velmi trvalé a podstatné hodnoty. V tomto období budeme často cítit znepokojení kvůli někomu z vlády, rodiny nebo z kruhu přátel, který nám už v minulosti působil starosti. V průběhu celého období musíme pamatovat na zákon příčiny a následku (všechny naše myšlenky a činy, jak pozitivní, tak negativní vysíláme do vesmíru, kde se odrážejí jak v zrcadle a znovu se vrací v podobě dobra či zla, podle toho jak si zasluhujeme) a nešetřit pomocí a pochopením tam, kde budeme cítit, že je to zapotřebí.


Čtvrtou a poslední vibrací devítiletého cyklu je také číslo pět, tato vibrace bude ČR provázet až do jejího zániku, číslo měsíce + číslo roku, 1+4=5, začne roku 2050.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více