Jste zde


Co nás čeká v roce 2003? II. - Osobní roční vibrace
Magica Bohemica

Osobní roční vibrace čísla 1. Jednička je číslo jednoty a počátků. Je čas pro nové začátky, osobní a profesionální. Nové starty,myšlenky se sklonem dělat věci po svém. Nezávislost, soustředění, touha po samotě. Nadešla pro vás doba získávání nových zkušeností, dobrých i zlých. Fráze "všechno špatné je pro něco dobré", to zcela vystihuje. Můžete se cítit tak trochu zmateni ze změn, které se vibrací hrnou jako lavina. Naskytnou se mnohé příležitosti k projevení více odhodlanosti a sily. Ti, kteří po léta usilovali o dosažení určitého cíle, nyní se dočkají odměny za svá snažení. Jiní postoupí v zaměstnání nebo obdrží zprávu, která bude v jejich životě znamenat pozitivní změnu.

 

Osobní roční vibrace čísla 2. Dvojka představuje intuici, citlivost, koncepci a výchovu. Klíčovým slovem této vibrace je trpělivost. Tento rok potřebujete odpočinek a klid, neboť stres může zasáhnout velmi hluboce, je tedy zapotřebí udržet si životní rovnováhu. Podělte se o své pocity a každodenní zážitky se spřízněnou duší. Spolupracujte, studujte, učte se taktu a diplomacii. Týmová práce je nejlepší. Přemýšlejte, plánujte, buďte pokojní. Umějte se a čekejte. Co je pro vás správné přijde samo. Všímejte si detailů. Nahlédněte za scénu. Příležitost přichází. Láska má přednost. Tento rok je výborný pro vztahy a přátelství.


Osobní roční vibrace čísla 3. Tři je číslem logiky, optimismu, pohybu. Je čas se uvolnit a vyrazit do světa. Tato vibrace přináší mentální čilost, činorodou mysl se seberealizovat. Vyvolává potřebu uvolnit energii sportem, společenskými kontakty, koníčky a uměleckými zážitky. Vyjadřujte se co možná nejvíce tvůrčím způsobem. Věřte si. Všude je láska. Setkáváte se s lidmi, které jste dlouho neviděli, dávné problémy dostávají řešení. Radujte se, smějte se, zpívejte a tancujte do rána. Šiřte kolem sebe harmonii, a váš rok bude plný radosti.


Osobní roční vibrace čísla 4. Čtyřka je číslem síly, odhodlanosti, praktičnosti a fyzické zdatnosti. Hurá do práce! Buďte tvůrčí a vyrovnaní, řiďte se podle plánu. Je potřeba sebekázně a vyhnout se lenosti. Dělejte vše s radostí, naučte se v tomto roce udržovat určitý rytmus, aby jste svou energii účelně využili. Pozor na přepracování! Uspořádejte si svůj život. Proveďte inventuru své mysli, duše a srdce. Jste dlužníkem? Ublížili jste? Řešte své problémy. Čím více snahy vynaložíte, tím větší užitek sklidíte. Vše se obrátí k dobrému.


Osobní roční vibrace čísla 5. Pětka reprezentuje aktivitu a komunikaci. Nastává obrat a osvobození ode všech omezení, kterým člověk podléhal v předešlých letech. Zasloužíte si dovolenou. Ve vzduchu je volnost a změna. Je důležité aby jste pochopili, že změny, které přicházejí znamenají příležitost postoupit dál. Ujistěte se, zda je přijmou i ostatní. Vykročte správnou nohou. Odhoďte své myšlenky, udělejte něco neobvyklého. Změňte sebe, váš domov, životní styl, zaměstnání. Svoboda je v tomto období pro vás velmi důležitá a to platí jak pro svobodu myšlení, tak pro fyzickou volnost pohybu. Otevřete náruč pro nová poznání, setkání a radostná překvapení.


Osobní roční vibrace čísla 6. Šestka představuje harmonii, lásku, soucit a také peníze. V tomto období stojíte před mnoha možnostmi volby. Nastává čas pro rodinu a přátele. Učiňte domov středem svého života, naplňte jej hudbou a radostí. A rostliny budou obsypány květy. Buďte užiteční a spravedliví, své povinnosti ochotně přijímejte. Starejte se o svůj majetek, lidi a věci. Dejte svému životu řád, rytmus a harmonii. Dokončete vše co začnete. Usmiřte se sami se sebou a s těmi, kteří vám jakkoliv ublížili. Milujte. Bavte se v rodinném kruhu a s přáteli. Pomáhejte tam, kde je potřeba. Je rok dávání se a hlubokého uspokojení. "Přijímám svou odpovědnost s láskou a radostí." Tato číselná vibrace je velmi vhodná pro přestěhování do nového domova, pro svatby, rodí se také více dětí.


Osobní roční vibrace čísla 7. Vyvolává změny, které se hluboce dotknou citů, nedají vám spát, jejich smyslem je návrat k vlastním vnitřním zdrojům. Spoléhejte spíše na sebe než na druhé a uvědomte si v čem spočívá vaše síla. Meditujte, ponořte se do sebe, rozjímejte, toto je váš duchovní rok. Dovolte své duši růst. Analyzujte své myšlenky a skutky. Číslo sedm vždy odkrývá věci, které nevidíme. Oprostěte se od světa práce a podnikání. Nesnažte se přesvědčovat nebo nutit věci násilím. Ať k vám přijdou samy. Společenský život nechte na jindy. Cestujte a poznávejte sami sebe. Může se stát, že v tomto roce vás postihne nemoc nebo někoho ztratíte, budete možná muset někoho ošetřovat. Pomáhejte. V tomto případě však mohou ve vás vyklíčit rozpory. Že přes vlnu emocionálních změn, nebudete schopni poskytnout citovou podporu někomu jinému, až najednou zjistíte, že díky péči o někoho druhého necítíte svá vlastní trápení. A právě v tom je tajemství úspěchu, dokázat se povznést nad vlastním "já". V tomto roce si uvědomíte, že vaše problémy nejsou tak zlé, jak se původně zdálo.


Osobní roční vibrace čísla 8. Osmička reprezentuje stabilitu, opatrnost, zodpovědnost a finanční jistotu. Přichází čas rovnováhy a klidu. Těžíte z předcházejících zkušeností, poznání pochopení a síly. Ovoce tohoto roku zraje, podle toho jak jste si vedli v celém svém dosavadním životě. Je čas sklizně. Pokud jste vložili velkou dávku usilovné práce, rozmyslu a vůle, dočkáte se odměny. Chovali jste se sobecky, bez úcty a tolerance k druhým sklidíte trpkou odplatu. Ze sebevědomím jděte za tím, co chcete. Jednejte poctivě a váš rok bude velmi úspěšný. Můžete uskutečnit velké věci. Mějte, ale stále na paměti, že k laskavosti je potřeba velké síly a k uchování vyrovnané nálady značná energie. Své moci moudře využívejte. Peníze si k vám najdou cestu samy. Vztahy, zdraví i vůle se upevní.


Osobní roční vibrace čísla 9. Devítka je číslem dovršení, úspěchu, naplnění a také plodnosti. Je čas uskutečnění, naplnění a revize dosavadního počínání. Vše prozkoumejte. Zbavte se všeho, co ve vašem životě už nemá smysl - lidi, místa, myšlenky a věci. V tomto roce mnohé od vás odejde. Požehnejte a propusťte. Vytvořte prostor pro nový rok, kdy začnete zase sázet nové cíle a touhy. Radujte se je rok zakončení. Nechte vše plavat. Nehledejte nové vztahy, nebudou reálné. Jděte na dlouhý výlet, rozdávejte pohodu, radost a harmonii. Láska musí patřit všem. Pochopte skutečnou spřízněnost se všemi na této planetě. Kruh se uzavírá. Hurá, vstříc novým zítřkům!!!

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více