Jste zde


Osud duše v novém životě
Karel Budín

Díky mystickým znalostem, provádíme takové pokusy, které zdánlivě končí na hranici lidských možností.

 

Bylo nám umožněno sledovat skupinku lidí v součastném životě, jejich úmrtí, období klidu a znovu narození v novém životě. Byla vypracovaná technika jak zajistit v novém životě vzpomínky na minulý život. Jako bychom smrt požadovali za dlouhý spánek, aby se nic v naší mysli neztratilo v období smrti. Tato touha byla velkým snem faraónů a mnohých vládců, ale bez valných výsledků. Ne každému člověku je dopřáno žít znovu po své smrti v novém životě. Člověk svým jednáním zde na zemi se často sám vylučuje, aby mohl prožít svůj život ještě jednou v novém životě.


Člověk se vylučuje sám a to tím, že nenávidí Boha, nenávidí lidi a má příliš chamtivé jednání, než aby mohl žít ještě jednou či víckrát zde na zemi.


Jedině velká láska k Bohu a k lidem a naše osobní nevyplněné přání a velká láska k vykonávané práci v součastném životě bude mít za následek, že bude nám dovoleno, abychom pokračovali po své smrti v novém životě, zde na zemi ve své nedokončené práci a naše osobní přání nám bude splněno v novém životě.


Ve svém okolí najdeme mnoho lidí, kteří žijí již druhým životem a mnoho lidí se na druhý život po své smrti zde na zemi připravují. Co z toho plyne? Národ, který je obohacován lidmi, kteří se vrací po své smrti znovu do své vlasti, jsou velký přínosem pro národ.


Budeme sledovat osud lidí, jak se připravují na druhý život a budeme s napětím sledovat co je čeká ve druhém životě.


Před deseti léty jsme u lidí s oblibou sledovali minulé životy. Dnes budoucí životy u lidí provádíme v omezeném počtu. Není totiž záruka, že si náš klient v budoucím životě jasně vybaví předcházející život. Za druhé lidé žijí velmi špatně, takže výběr lidí na nový život je redukován na minimum.


Uvedeme tři žijící osoby pod značkou, protože tyto osoby splnili podmínky pro budoucí život a nebylo by vhodné uvádět jejich jména - uvedeme tedy jména fiktivní. Muž, řekněme, že se jmenuje Petr, má rád hudbu, ale nemá hudební sluch, rád by hrál v kapele, ale nemá šanci. Zamiloval se do velmi krásné vdané ženy - říkejme jí Eva. Nebyl by problém pro Petra získat tuto ženu jen pro sebe rozvodem a mít zde na zemi po čem touží. Je zde ještě druhý muž - Karel. Tento muž je manžel té krásné ženy Evy. Rozvodem by bylo velice ublíženo Karlovi. Petrova láska sice stále náleží Evě, ale Karlovi ublíženo nebylo.


Za 150 let se Petr narodí v Pardubicích, tj. v roce 2152 do rodiny známého hudebníka a pěvkyně. Eva se narodí za 152 let taky v Pardubicích a její krása bude úplně stejná jako nyní v součastném životě a bude mít i stejné příjmení. Karel se narodí v roce 2170 rovněž v Pardubicích.


Petr do roku 2174 nebude mít sebemenší pochybnosti, že žil již před 150 léty. Bude obdařen absolutním sluchem i krásou a bude hrát v kapele v Pardubicích. V roce 2174 nastane zlom v jeho životě, podle programu z roku 2002. Při hraní uvidí na taneční zábavě v Pardubicích Evu. Nechá hraní a utíká k ní. "Já Vás znám" a řekne heslo, Eva na heslo kladně odpoví a nastane na sále bouřivé přivítání a líbání. Od této chvíle se Petr nehne na krok od Evy. Do půl roku je svatba a jejich štěstí nebere konce. Pro oba nastanou léta nevýslovného štěstí. Budou mít 4 děti.


V roce 2190 nastoupí Karel do kapely, kde hraje muž Petr. K vzájemnému poznání dojde, až Eva uvidí Karla, tj. svého bývalého manžela, a vytvoří se vztah dva muži a jedna žena.


Jde o malou ukázku velkého díla. Jak žít!!!

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Karel Budín

Zaměření: Psychotronika , hypnóza

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více