Jste zde


Ukotvení pomocí esence Oribá
Ing. Monika Pavlíčková

Dříve než vám budu popisovat účinky a vlastnosti esencí ARARETAMA, chtěla bych vám nejdříve představit Sandru Epstain, šamanskou léčitelsku, která tyto esence vytvořila. Říká o nich: " jsou to moje děti". Já osobně si Sandry moc vážím a chtěla bych jí poděkovat za tak překrásné a fantastické esence ARARETAMA a AQUA IGNEA, které vytvořila a které pomáhají mnoha lidem. Je to člověk s vysokou duchovní úrovní a to se samozřejmě odráží v dobrém slova smyslu na její práci. Je to moje přítelkyně a velmi dobrá učitelka.

 

Vraťme se zpět k užívání esencí ARARETAMA. Pokud skutečně chcete něco udělat se svým životem ať už je jakýkoli, zkuste projít takzvanou MANDALOU. Je to dlouhodobé a vědomé užívání esencí, které přináší obrovské výsledky. Průchod mandalou je cestou po spiráůle vývoje. Esence Araretama jsou velmi inteligentní a při užití se dynamicky přizpůsobují potřebáům člověka, jeho transformaci a léčení. Esence jsou v mandale seřazeny do osmi úrovní, devátou úrovní je Zářící střed.


Počátek, zdroj, pramen


K počátku se vztahují následující otázky, na které bychom si měli umět odpovědět:


Je možné, že mi vzory, které si s sebou nesu z minulosti překážejí v mém současném životě? Které z těchto vzpomínek, pokud by mi byly dostupné, by byly užitečné pro můj vývojový proces?
Jsem si vědoma svého vlastního tvořivého potenciálu?
Na kolik dokážu využít a projevit své přirozené kvality?


Opravdu poctivě si na tyto otázky odpovězte. Znáte odpovědi? Pokud ne, je nejvyšší čas zkusit užívat esence ARARETAMA.


Všechny lidské bytosti mají svůj esenciální počátek, zdroj či pramen, který se odráží v jejich duši. Život je příležitostí k nalezení a odhalení charakteristik chování, odvozených převážně z genetických vzorů.
První krok začíná esencí Oribá


Tato bromélie vytváří dlouhé girlandy se žlutozelenými stonky a listy tenkými jako vlas. Na konečcích má miniaturní kvítky.
Při užávání esence Oribá se používá následující afirmace: Uvědomuji si a ochraňuji svůj skutečný Zdroj a zbavuji se všeho, co není součástí mého Já. Vyzařuji svou prapůvodní kvalitu.


Přínosy této esence jsou následující:

 • čistí žal z emocionálních polí
 • pečetí posvátnou paměť obsaženou v DNA
 • učí vyrovnanému dýchání a spojení s proudem tantrické sexuální energie
 • léčí zranitelnost
 • dává přístup k tvořivým potenciálům
 • odhaluje naše opravdové talenty


Esence Oribá léčí tyto symptomy:

 • popírání schopnosti léčení sebe sama
 • ztráta smyslu nebo směru života
 • potíže s věděním kdo jsem a co chci
 • zmatek a potíže v životě
 • destruktivní zranitelnost
 • strach ze smrti.


Při užívání esence Oribá jsem zažívala obrovský příval energie a informací, které bylo potřeba rychle zpracovat a vyhodnotit, abych pochopila chod událostí. Již po několika málo dnech , co jsem užívala esenci Oribá, jsem zjistila, že můj život se ubírá úplně jiným směrem a že je třeba spoustu věcí přehodnotit.


Otevřely se mi dveře obrazotvornosti a já se postavila tváří v tváří pravdě a setkala jsem se svým vnitřním Já, se svým vnitřním dítětem. Uviděla jsem zkřehlou, vyhublou a ochablou bytost, která se na mě dívala s takovým soucitem a utrpením zároveň, že jsem málem padla na kolena a rozbrečela se. V jejím pohledu jsem v jeden okamžik uviděla sebe jako velice trpící bytost, která si nejen že nechává ubližovat od druhých, ale zároveň a to je ještě horší, ubližuje sama sobě. Je velmi užitečné podívat se pravdě do očí a přehodnotit své chování, život a hlavně své myšlení. Užíváním těchto esencí jsem si potvrdila, že opravdu vše si ve svém životě způsobujeme sami. Je to nejen našim myšlením, ale také tím, co máme v sobě, co si s sebou na tento svět přinášíme z minulosti. To znamená, stará utrpení, traumata, křivdy a chyby, které je potřeba vyléčit a napravit. Děkujte Bohu za to, že jste tady na Zemi, a že se můžete realizovat a vyléčit stará traumata. Tady na Zemi to jde nejrychleji.


Ono se totiž vše co máme v sobě transformuje pomocí všech situací a prostřednictvím lidí, které máme kolem sebe, aby nás to trklo. Lidé, s kterými se setkáváme, jsou jako naše zrcadla. Trápíte se tím, že vám někdo ubližuje? Neubližujete takhle náhodou sami sobě? Děláte opravdu to, co vás baví a co vám přináší radost? Jste šťastní? Jste spokojení se svým životem? Já jsem si během dnů užívání esence Oribá uvědomila, že musím svoji vnitřní bytost něčím živit, aby byla zdravá a krásná. Tato bytost, při prvním setkání byla svázána v řetězech, byla zavřená v podzemním vězení bez světla, bez vody, jídla, bez radosti, sama, opuštěná, ochablá a zkřehlá. Po několika kapkách již první večer jsem při spaní cítila, jak ze mě spadávají tyto řetězy a těžká břemena. Jakoby je mečem někdo zpřetrhal. Věřte mi, že jsem nikdy před tím nespala tak uvolněně, vyrovnaně a s klidem v duši.


Během 7 dnů, kdy jsem tuto esenci brala, jsem se zmýtala ve všech možných náladách a pocitech a bylo to proto, že spousta starých věcí vyplouvala na povrch a musela jsem se s tím vypořádat abych se hnula z místa. Spousta lidí se bojí změny. Ale změna je život. Takže je právě teď čas na změnu, zkuste brát esence ARARETAMA.


Na závěr vám napíši jen několik z mnoha přínosů, které mi užívání esence Oribá přineslo. Nabrala jsem mnoho sil a energie, zvedlo se mi sebevědomí a sebedůvěra. Začala jsem si více věřit a pochopila jsem, že jsem strůjcem svého štěstí. Zkrásněli mi oči, pořád se směji a mám krásnou čistou pleť, která se mi po 7 dnech užívání esence Oribá jako mávnutím kouzelného proutku vyčistila. Našla jsem sebe sama. Pochopila jsem svoji vnitřní podstatu. Uvědomila jsem si svou vlastní cenu. Jdu si za svým a nenechávám se nikým zvyklat.


Také věřím, že vše přichází ve správný čas a proto se tedy s vámi zase na chvíli rozloučím a napíši vám až příjde ten správný čas.


Zatím se mějte krásně a přeji vám hodně zdraví a slunce v duši.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Ing. Monika Pavlíčková

Zaměření: Poradce pro osobní rozvoj a růst, Reiki, terapeut SRT, práce s vibračními esencemi Araretama a Aqua Ignea.

Kontakt: 776 577 675

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora