Jste zde


Léčitelka Hana Jánská, Louny
PatrikB

Kontakt na léčitelku:

Web: www.bylinyprovas.cz

 

Telefon: +420 606 871 335

E-mail: irido.janska@seznam.cz

Léčitelka Hana Jánská, Louny

Vladimirská 2461

44001

Louny

Provozní hodiny:

Dle dohody

Služby léčitelky Hany Jánské:

Zabývám se přírodním léčitelstvím a pěstováním bylinek. Provádím vyšetření pomocí iridologie, diagnostiky z jazyka a plosky nohy. Vyšetření je rychlé a bezbolestné. Důležitý je celistvý pohled na lidské tělo. Poradenství v oboru přírodní medicíny. Nabízím sazeničky bylin pro vlastní pěstování.

Zabýváme se především BYLINAMI - od jejich pěstování, až po bylinkové poradenství, kurzy, články, ale též iridologií - diagnostikou z očí.

 

Naše zahradnictví Byliny pro vás nabízí opravdu velký výběr sazenic léčivých rostlin. Naleznete u nás jistě vše, nač si vzpomenete - od našich bylinek až po exotické léčivé rostliny. Byliny pěstujeme s velkou láskou a péčí. Můžete si je zakoupit přes náš e-shop. Pokud si chcete rostliny vyzvednout osobně, těšíme se na Vás každou neděli dopoledne v naší překrásné Bylinkové zahrádce v Ředhošti.

 

 

Jmenuji se Hana Jánská. Zabývám se přírodním léčitelstvím a pěstováním bylin. Prodáváme sazeničky bylinek, aby si každý z vás mohl založit svou malou kouzelnou zahrádku, vypěstovat si vlastní léčivé byliny, které bude mít vždy po ruce. 

Snažím se o to, aby se informace o bylinách více šířily mezi lidmi a aby si lidé více vážili přírody kolem nás.

Vystudovala jsem Školu přírodní medicíny v Praze, která je zaměřená na čínskou medicínu, ale i na české byliny. Jsem zasvěcena do I. a II. stupně Reiki, umím různé druhy masáží, reflexní terapii a tak dále.

Několik dní v týdnu pracuji v Praze ve Fitness centru Olgy Šípkové jako iridolog. Ostatní dny jsem v Lounech, kde provádím vyšetření pomocí iridologie, diagnostiky z jazyka a plosky nohy. Vyšetření je rychlé a bezbolestné. Důležitý je celostný pohled na lidské tělo, kde všechno souvisí se vším. Hlavní je najít pravou příčinu nemoci a neléčit jen příznaky. A v neděli mne můžete najít na trzích v Ředhošti, kde máme naší Bylinkovou zahrádku.

Pomáhám lidem zlepšovat jejich zdraví a cítit se lépe. Používám zejména české byliny. Dokáži namíchat bylinnou směs člověku přímo „na tělo“.

Preferuji hlavně prevenci. Myslím, že je velice důležité udržovat své tělo zdravé a v rovnováze. 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

PatrikB

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více