Jste zde


Jak vzniká nemoc IV.
Stanislav Brázda

Přehled některých zdravotních problémů a čím jsou způsobeny:

 

Rakovinu způsobují viry ( které jsou podle mé teorie přenosné ze všech živých organismů na všechny živé organismy ). Organismus není obranyschopný zejména pro nedostatek Koenzymu Q10, B3, C.


Rakovinu podporuje: Vit.: A, B12, D2, sluneční záření, Sůl, včelí produkty, živočišné produkty, mléko a mléčné výrobky, mořské řasy, aminokyseliny, není dobré se předávkovat Jódem, Železem, ale i ostatní vitamíny a minerály doporučuji jíst omezeně a jen po dobu nutnou k regeneraci organismu. Rovněž není dobré dýchat kysl. uhličitý, který vydechujeme (stejně jako některé zejména tropické rostliny), proto by nemocný měl spát sám , nebo ve větrané místnosti.


Vypadávání vlasů způsobuje nedostatek zejména: B3, B12, D, Cholin, Inositol, Kys. paraminobenzonová, Pantotenod vápenatý, Hořčík, Vápník, Zinek, Selen, Jód, Měď, Křemík, Železo, Mangan, Protein ( v tlustém střevě, v dýchacím ústrojí, v játrech)


Alergie, ekzémy, lupenka, plísně - zejména nedostatek B3, C, Fosforu, Zinku, Selenu, Jódu. (v trávicí soustavě - játra, tenké střevo, tlusté střevo, př. ve žlázách, v ledvinách)


CNS, srdce, střeva: Zejména nedostatek Fosforu, Koenzymu Q10.


Žíly, tepny, cévy: zejména nedostatek : B3, B6, C, Křemíku, Rutinu, Fosforu, Selenu, Koenzymu Q10 .


Roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc, Alzheimerova nemoc, epilepsie: zejména nedostatek: B12, C, Fosforu, Lecitinu, Koenzymu Q10, L-Carnitinu.


Problémy s očima : Chybí zejména -A, Karoteny, B3, C, Hořčík, Vápník, Fosfor, Zinek, Selen, Lecitin, Rutin, Koenzym Q10


Kazivost zubů: zejména nedostatek, Vápníku, Křemíku, Chloru, Fluoru (příčiny mohou být ve všech orgánech, ale zejména :tlusté střevo, krevní oběh, slezina)


Štítná žláza, gynekologické žlázy, ostatní žlázy: zejména nedostatek Jodu, který podle mé teorie je nutný užívat v čase 21.0 až 22.00.


Kosti, klouby, páteř: Odvápnění je způsobeno tím, že chybí Vápník, který organismus 2/3 populace přijímá s Hořčíkem dohromady, 1/3 populace musí užívat Vápník+Hořčík+ vitamin C, a to v určitém čase-13.00 až 14.00.


Jak jsem již uvedl, mnoho zdravotních problémů je způsobeno nedostatkem vitamínů, minerálů, energií v organismu, který když je pro jejich příjem "zablokován", prochází trávicí soustavou téměř bez užitku, i když je přijímáme ve stravě, či v tabletách. Další problém nedostatku energie může způsobit "blok" na páteři, či z různých důvodů přerušená energetická dráha zubu. Ke všem orgánům "vedou" energetické cesty přes zuby, ale i z míšních kanálků páteře. Pokud není rovnováha příjmu energií, orgány "nepřijmou" podle mé teorie dostatek vitamínů a minerálů. V krvi mohou být, ale ne v oslabených orgánech. Další můj poznatek je ten, že nejsme ze stravy schopni přijímat dostatek zejména Jodu, Rutinu, B3, C, někdo Koenzymu Q 10 a Vápníku. Proto doporučuji zejména tyto doplňovat 2x týdně stále.


Další můj objev je ten, že jsme všichni ROBOTY "naprogramovanými" rodinou a společností, protože od početí do cca 15ti let se všechny negativní projevy našeho okolí (i na nevědomé úrovni) "zakódují" do našeho podvědomí a ovlivňují nás tak silně (vyjádřeno pro porovnání v procentech = 70%), že na vědomé úrovni (30%) nejsme schopni tento "program" překonat. Hledáme si partnery podle toho, jací jsme mi, ale i podle toho, jak společný máme v sobě "program".


Jedná se i o nenápadný partnerský model rodičů, který v dospělosti kopírujeme, i když o tom víme a na vědomé úrovni si to nepřejeme. Př. psychicky silná dcera psychicky silné matky a psychicky slabšího otce si najde partnera také psychicky slabého, jako je otec. Psychicky slabý muž, navíc závislý na své silné matce, si najde také psychicky silnou partnerku, na které se (většinou po narození dítěte) stává rovněž závislý.


Týraní v dětství sami týrají své děti, partnery, př. hledají partnery, kteří je týrají, většina pohlavně zneužívaných má tendenci pohlavně zneužívat, nebo se nechají zneužívat , atd. Děti z dětských domovů, nebo děti, které nepoznaly dobrou rodinu, ale chaos, mají tento program v sobě a většina z nich v budoucích vztazích program chaosu uplatní v praxi a vztahy se rozpadají.


Tak je možné si vysvětlit, proč něco jiného říkáme a něco jiného děláme, proč mnohdy neumíme pojmenovat problém. Podle mého názoru se lze zbavit a řešit jenom takový problém, který umíme pojmenovat. Např.- mnoho dotazů zní: Zda bude něco ze vztahu se ženatým, vdanou, který udržuji (třeba i 20 let)? Samozřejmě, že většinou ne, protože kdo chce trvalý vztah, nemůže začít již dopředu neperspektivní vztah se zadaným partnerem (viz ukázka z knihy Jak najít toho pravého a jak si ho udržet - Proč máme problémy se seznámením a udržením vztahu).
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více