Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXXV.
Stanislav Brázda

OSUD

 

Před 20ti lety vznikla nová věda - o genech. Bylo objeveno, že člověk má 75000 genů, vědci se učí odhalovat jejich tajemství. Jeden vědec se snaží najít gen, ovlivňující lidskou inteligenci. Pokud se potvrdí, že takový gen existuje (podle mé teorie existuje a proto svým klientům u ještě nepočatých dětí sděluji svůj názor nejenom i na IQ budoucích dětí, ale i na jejich talent). Vědci už připouští, že genetické vlivy existují. To znamená, že zděděná genetická dispozice ovlivňuje náš život. Revoluce v molekulární genetice způsobuje velké množství nových informací, které se postupně teprve budou zavádět do praxe. Předpokládá se nový způsob diagnostiky z genových předpokladů k různým nemocím a tím bude možná i prevence. Myslím, že to je to, co např. astrologové a jiní věštci mohli nazývat osudem, aniž tušili, že se teorie předpokladů někdy bude moci dokázat vědeckými metodami.


Zatím se nechce nikomu věřit, že existuje genetická složka inteligence, což by změnilo nazírání na lidstvo. Mohlo by to vzít lidem chuť něco měnit, mohlo by vzniknout podezření, že to co je, je předurčeno našimi geny a nedá se změnit.Vědec R. Plomin (přišel do Londýna z USA) je přesvědčen, že existuje genetický předpoklad, tento gen hledá a myslí že jej našel. Jeho práce je nyní podrobována testům a už se začíná bouřit proti tomuto výzkumu nejenom vědecká obec. Při těchto testech se zjistilo, že prostředí ani rodina neovlivňuje IQ, ale ovlivňuje EQ (emocionální inteligenci) a tím rozvoj osobnosti. Výzkumem se dokázalo, že většina zvířat se přizpůsobí změně prostředí. Člověk byl v dřívějších dobách také hodně přizpůsobivý, ale jsem přesvědčen, že dnes ne.Proto předpokládám, že prostředí ovlivňuje kvalitu našeho života a tím i délku věku více, než u zvířat.


Podle mé teorie je vznik partnerských (ale i jiných) vztahů ovlivněn na 50% naším jednáním. Podle mé teorie můžeme náš osud ovlivňovat na 50%, maximálně z 50% je dán, výjimečně ze 70% a více.


Úvodem je třeba říci, že problematika v partnerských vztazích se týká většiny populace, protože podle mé "statistiky" má dobrý partnerský vztah pouze 10% lidí. Těchto 10% lidí spolu žije a myslí si, že jsou pro sebe těmi pravými partnery navzájem. Podle mého kolegy -astrologa Štěpána Alexy můžeme svůj osud ovlivnit jen na 40%, ze 60% je dán.


Podle mne jsme ovlivňováni z jedné poloviny naším podvědomím a z druhé poloviny postavením planet při narození, což dohromady tvoří náš "OSUD". Informace v podvědomí jsou nám dané z 80% geneticky a 20% je volný prostor na nové informace, nezáleží tedy na čase a místě, kdy se narodíme. To tvoří 50% našeho osudu, který se dá ovlivnit na max. 30%. Druhých 50% našeho osudu je dáno časem a místem narození, dá se ovlivnit více (zejména před narozením rodičem, protože lze dobrovolně zvolit místo narození a silnou vůlí i čas narození, popřípadě i naplánováním početí), než podvědomí. Těchto druhých 50% našeho osudu lze ovlivňovat od 20% do 75%.


Podle mé "statistiky" je 75 % lidí ovlivňováno "HVĚZDAMI" do maximálně 50%, to je předpoklad, že se stane to, co se stát má. Druhých 50% záleží na nás, jak s tímto předpokladem zakódovaným v nás naložíme. Pouze 25% lidí ovlivňují "hvězdy" na více než 50%, tedy od 51% do nejvíce 75%. Události dané osudem na 75% je maximum a tito lidé mají šanci vzdorovat pouhými 25% ! Je to málo, asi takový souboj s OSUDEM vyžaduje hodně úsilí a protože je možné nepřízni osudu vzdorovat max. na 70%, je možné pouze nepříznivé účinky zmírňovat. Předpokladem je to, že to buď víme (např. od astrologa apod.), nebo dobrou intuicí tušíme, ale hlavně máme zájem OSUD ovlivňovat v náš prospěch.


Příkladů z praxe mám mnoho, jeden konkrétní příklad se stal ve městě v jižních Čechách. Patnáctiletého chlapce zabil podřezaný strom otcem. Tento chlapec měl v osudu, že zemře v 15ti letech na úraz při práci a on otci s kácením stromů pomáhal. Zjistil jsem, že chlapec byl "zablokován" z dřívějších stresových situací a byl tudíž nepozorný. Kdyby se "odblokoval" a dal psychicky do pořádku, nemuselo to tak dopadnout.


Ve své praxi zažívám případy, kdy určitým lidem hrozí nebezpečí smrti až 5x za sebou ve stejném období po určitých cyklech a když tyto okamžiky "přežijí", již by neměl vzniknout stejný problém. Jedna klientka přišla s tím, že má strach z něčeho a neví čeho. Za varování považovala to, že vždycky, když se podívala na digitální hodiny, bylo na hodinách tolik hodin, kolik minut, takže čas vypadal takto: 13.13., 12.12., 15.15., 02.02., 22.22., atd. Zjistil jsem, že klientce hrozí nebezpečí autohavárie a důvodem je nevhodná barva auta-v konkrétním případě červená! Řekl jsem jí, že nemůže mít červené auto a ona červené auto shodou náhod měla. Protože jí nebezpečí hrozilo o prázdninách 97, doporučil jsem jí, ať buď auto prodá, nebo aspoň na prázdniny s někým vymění za jinou barvu.


Další případ jsem konzultoval s astrologem, kdy šlo o případ roztroušené sklerózy 18ti leté dívky. On tvrdil, že dívka ve 20ti letech podle horoskopu zemře. Já oponoval, a řekl jsem mu, ať mi řekne další datum smrti v případě, že jí "zachráním" svojí léčebnou metodou. Další krize by v tomto případě měla být v jejích 57 letech. To, že jsou v "horoskopu" takové mantinely je důkazem,. že se dá vždy "něco dělat"a i u svých klientů, kteří chtějí vědět, kdy zemřou říkám od do a rozpětí, když uděláme pro naše zdraví maximum je až 30 let života navíc. Osud mohou více či méně ovlivnit akty svatby, změny jména, narození dětí, začátek školní docházky, ukončení školy, akt odpuštění, úmrtí v rodině, atd.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více