Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXXIV.
Stanislav Brázda

Abychom pochopili, co se v našem mozku děje, je nutné si zopakovat stavy mozku v určitých hladinách:

 

Frekvence :
0,5 - 3 Hz - hladina DELTA - při spánku, epilepsii, po úrazu hlavy
3 - 7 Hz - hladina THÉTA - při hlubokém uvolnění, poruchách pozornosti
7 -13 Hz- hladina ALFA - při silném uvolnění, při základní pasivní pozornosti, při bdění, před usnutím, před probuzením, v noci v určitých časech.
13 -15 Hz - hladina SMR BETA - při uvolnění s vnější pozorností v běžném stavu bdění.
15 -18 Hz - hladina STŘEDNÍ BETA - při aktivitě s vnější pozorností, při myšlení a jednání v běžné práci.
18 -35 Hz - hladina VYSOKÁ BETA - při vzrušení, podráždění, souvisí s trémou, napětím, stresem, úzkostí, atd.
nad 35 Hz - hladina GAMA - při extrémních zážitcích a extenciálních stavech


Narozené dítě od prvního okamžiku života po početí, po celou dobu těhotenství, registruje vnější podněty a např. při hádce rodičů, či stresu matky se rovněž plod sám může "zablokovat". Navíc všechny signály jsou ukládány do mozku a při stejných situacích po celý další život jsou tyto signály vyvolávány při podobných situacích. Proto může být emocionálně poškozen i plod dítěte již od početí života. Příkladů je mnoho.Když se otec či matka netěší na narození dítěte, nebo při nechtěném a nečekaném otěhotnění zažije matka stres, dítě se v mnoha případech stane přecitlivělým, nevěří si (někdy až do smrti), má problémy v partnerských vztazích, neváží si samo sebe a tím i druhých, atd. Stejné důsledky, jako nechtěné dítě (stačí ze strany jednoho partnera) má i to, když matka neví, s kým má dítě, nebo když jsou děti adoptované a neví o tom, nebo když je jiný otec, než biologický a dítě to neví.Důsledkem není jenom těžká přecitlivělost, později chaos, který mnoho takových tlumí alkoholem, drogami, vstupem do sekt, atd., dále takoví lidé mají problémy v partnerských vztazích, nevěří si, neváží si sami sebe a tím i druhých, působí ve vztazích chladně, přesto že jsou přecitlivělí, jsou většinou nepřizpůsobiví. Takových lidí je možná více, než polovina!


V praxi jsem ověřil, jak se "programy " z dětství opakují. U jedné ženy jsem zjistil, že její otec není její otec. Doporučil jsem jí, aby tento "program" odblokovala", aby neudělala stejnou chybu. Ona odvětila, že už je pozdě, už jsem to udělala 2x!!! Má tři děti a jen to poslední nejmladší je jejího muže. Prý se mu pomstila (tím, že měla první dvě děti se svými milenci) za to, že se k ní špatně choval!! Když jsem se náhodou dostal k onomu muži, který přišel řešit nezávisle na své ženě své problémy v partnerských vztazích jsem z hrůzou zjistil, že byl adoptovaný. Když jsem mu to řekl jako svojí domněnku, byl šokován a začal tuto skutečnost zjišťovat a bohužel se moje domněnka potvrdila .Nechal se vyšetřit a zjistilo se, že je neplodný a vždy byl, takže ano to třetí dítě nebylo jeho. Takových případů jsem zjistil mnoho, což se dnes ani nedivím, protože takoví lidé mají více problémů, jak jsem se zmínil výše, než ti , kterých se to netýká.


Závist považuji za nesprávně vybitou sexuální energii, nedostatek tolerance , nesebekritičnost a je nutné si uvědomit, že pokud chceme na sílu někoho, kdo nás nechce, chceme jej VLASTNIT! To ale s láskou nemá nic společného! Nerozlišuji MAGII na černou, či bílou, ale pokud připustím termín černá magie, nenávist je černá magie= zhmotňujeme "černé" myšlenky, chceme něco, na co nemáme, či na koho nemáme a neumíme se s tím smířit. Chceme, aby ten, kdo nás opustil, trpěl jako my. Máme na to právo? Proč to chceme? Černá magie je i to, když nám chcípne prase a my chceme, aby chcíplo i sousedovi, když se nám nedaří, aby se nedařilo i ostatním, když je někdo positivní HIV, chce nakazit i ostatní, atd.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více