Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXXII.
Stanislav Brázda

Další běžné problémy, pokud jsou oba partneři z lékařského pohledu zdrávi jsou způsobeny mnoha skutečnostmi. Podle mé teorie je nutné minimum životní energie k početí cca 70%, stejně tak k udržení plodu. Stejně tak mnoho mužů nemá dostatečné množství spermií, malou rychlost spermií a špatný tvar. Je nutné si uvědomit, že tyto hodnoty se mění a jedno vyšetření spermií není rozhodující.

 

U mnoha párů jsem zjistil, že nejsou KOMPATIBILNÍ a k početí může dojít jenom v malém procentu případů, např. jen dvakrát ročně, v jednom výjimečném případě to bylo 1x za dva roky v určité periodě. Když se vezme v úvahu, že dalším problémem může být malý počet plodných hodin, a to třeba v čase neobvyklém od 5.00 do 6.00, je téměř nemožné, aby došlo k početí. Kdo je podle mé teorie "zablokován" (většinou z předchozích stresů) pro přijímání energií, vitaminů, minerálů, nedojde k početí a když, jde většinou o rizikové těhotenství a ženy mají problém plod donosit.


Další riziko takto donošeného plodu je v tom, že se narodí dítě s vrozenou vadou, což nemusí být dědičná dispozice, ale nevyvinutí se "oslabeného" orgánu pro nedostatek energie, vitaminů a minerálů. Mnoho žen má jakýsi vrozený pud pro tuto situaci,aby se nenarodilo poškozené dítě ženě, která je "zablokována" a hrozil by tento problém, tak buď nedojde k početí, či k donošení plodu. Podmínkou k početí je vhodné prostředí v pochvě. Nejde jenom o záněty, ale i z lékařského prostředí vhodné prostředí může být agresivní pro spermie, které nevhodné prostředí zabije dřív, než se dostanou do místa určení.


Když se to podaří, nemusí být vhodné prostředí pro uhnízdění vajíčka a opět dochází ke spontánním potratům. S tímto problémem mám nejvíce klientek. Problém se dá vyřešit opět pouhým "odblokováním" -viz mé akupresury, doplněním určitých chybějících vitaminů a minerálů. Podle mé teorie nejde zjistit např. množství jodu v děloze, pokud je organismus "zablokován" nedostane se z krve, kde může být jodu dost, do žláz, tedy i do dělohy, př. nadledvinek, štítné žlázy, atd.Další "bloky", které mohou způsobovat "neplodnost" jsou méně nápadné, jsou to "bloky" na páteři- např. když dívka upadne a narazí si kostrč (př. i křížové kosti, bederní páteř), "blok" na kostrči zabrání průtoku energie do ledvin, močového měchýře, pochvy, dělohy, tlustého střeva. Tím se organismus v této spodní části těla stane neobranyschopný, orgány v této části těla podle mé teorie nepřijmou vitaminy a minerály, takové ženy jsou častěji nastydlé, častěji dochází k zánětům (virózám, atd.).


To je nebezpečné zejména u dívek, protože záněty se stávají chronickými, přechází až do nadledvinek, které díky zánětům začnou produkovat větší množství mužských hormonů. Důsledek je strašný v tom, že je nenapravitelný. Takovým dívkám roste ochlupení na rukou, nohou, pod nosem, nerostou prsa, nevyvíjí se ženské rysy, ale spíše mužské.Nevyvíjí se žlázy zejména prsní.


Takže i když dojde po velkých problémech k početí, takové ženy nemohou kojit. Ochlupení se nezbaví, jde jen omezit růst.Další "bloky" mohou způsobit záněty, cysty na zubech, ale mnohdy i amalgamová plomba. I na tyto "bloky" jsem našel způsob odblokování. Pokud se ale zuby nedají do pořádku, dojde po dvou měsících znova k zablokování energetických drah zubů do určitých orgánů. U mnoha žen které nemohly přijít do jiného stavu sešlo důvodů více. Jako další problém jsem objevil malý počet plodných hodin. Jedna žena měla podle mne dokonce jenom jednu plodnou hodinu. Myslím, že umím určit plodné dny a hodiny a ověřil jsem si tuto schopnost v mnoha případech, kdy za mojí praxi asi tisíc žen 98% přišlo do jiného stavu či donosilo plod


V několika složitých případech se potvrdila i moje teorie, že v plodných dnech existuje možnost zplodit mnoho různých jedinců podle toho, v které hodině dojde k početí. Např. jedna žena měla 4 kluky a chtěla páté dítě, ale jen dceru, a jedna žena měla 4 holky a chtěla páté dítě, ale kluka a povedlo se mi určit dobře nutnou hodinu početí. Myslím, že lze určit, po kom dítě bude, jak bude talentované a na co. V jednom plodném dni může dojít k početí třeba i deseti různých dětí. TUTO SKUTEČNOST JSEM OVĚŘIL U PLÁNOVÁNÍ POČETÍ U LIDÍ, KTEŘÍ KVŮLI DĚDIČNÉ DISPOZICI jednoho z partnerů nemohli mít dítě určitého pohlaví a dítě s dispozicemi po onom partnerovi, od kterého hrozil dědičný zdravotní problém. Zatím to vyšlo, i když netvrdím, že musím určit vždy přesně. Také se mohu zmýlit.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více