Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXXI.
Stanislav Brázda

Početí je dost složitá záležitost, kterou čím dále tím větší množství párů za samozřejmé přestává považovat. Civilizace, pokrok, technika, rychlý běh života a s tím spojený stres se promítá do problémů nejenom s početím.

 

Stále častěji za mnou chodí páry, které nemohou mít dítě a to i v případě, že z lékařského pohledu jsou oba partneři v pořádku. Proto je možná užitečné se podělit o zkušenosti mých klientů, u kterých se tento problém podařilo úspěšně vyřešit.


Proto na úvod připomenu základní podmínky pro početí.


U obou pohlaví je to zejména dostatek životní energie. Připomenu, že z laického pohledu máme mít ráno 100% životní energie, večer cca 70%. Podle mé teorie, abychom se dobře vyspali, neměli bychom mít večer méně než polovinu (50%) životní energie. Další problém je psychika, to znamená být oba v pohodě, protože když žena není v psychické rovnováze, je "blokována" (ve většině případů) pro početí, aby se nenarodilo psychicky narušené dítě. Když je v psychické nepohodě muž, přenáší nervozitu na svojí partnerku.Pokud muž nemá životní energii, odebírá životní energii ze své partnerky, což má dva negativní důsledky.Sama má potom energie málo a mnohdy z toho má i psychické problémy, pokud tato situace trvá dlouho.Roli hraje i prostředí a zejména podvědomí.


Znám případy, kdy žena nemohla přijít do jiného stavu (nebo když přišla do jiného stavu, spontánně došlo k potratu) proto, že tak byla "naprogramována" svojí matkou (otcem). V jednom konkrétním případě k tomu došlo tak, že ona žena, tehdy jako sedmnáctiletá pojala podezření, že je v jiném stavu. Matka na ní spustila, že je hnusná, odporná, že se jí štítí, atd…., zkrátka spoušť urážek, ponižování, týrání.


Nakonec se těhotenství nepotvrdilo, ale ona žena měla projev matky "zakódován" v podvědomí a podvědomě se bála těhotenství jako něčeho odporného! Proto nemohla přijít do jiného stavu ani umělým oplodněním, když už o těhotenství stála v dospělém věku. Po mých radách se to povedlo, ale došlo ke spontánnímu potratu.


Až když mne navštívila znova s tím, že došlo k dílčímu úspěchu a že to chce zkusit ještě jednou, tak jsem přišel na tento "program" v podvědomí. Doporučil jsem kineziologii a "můj AKT vymazání nevhodného programu z dětství". Po té se početí povedlo a zatím (je to čerstvý případ) probíhá těhotenství v pořádku. Protože onu ženu matka umí ovlivňovat, doporučil jsem přerušit s ní po dobu těhotenství kontakt a změnu bydliště po dobu těhotenství na chatu. To je jeden z mnoha případů, jak početí a těhotenství ovlivňuje podvědomí.


Mnoho žen, které mají matky lesbicky zaměřené vedou dcery k tomu, že muži jsou odporní a je lépe být sám. Protože děti lesbicky (mnohdy bisexuálně s lesbickými sklony - viz kapitola sexuální orientace v partnerských vztazích v knize \Jak najít toho pravého a jak si jej udržet) zaměřených žen jsou většinou po otcích buď heterosexuálně, či bisexuálně zaměřených, touží po životě v páru s mužem a tuto vnucenou teorii nesdílejí, ale nejsou sami schopny tuto situaci změnit.


Opět pomůže kineziologie a "vymazat" nevhodný program z podvědomí, abychom se mohli osvobodit a žít svůj život. Další problém jsem obdobného důsledku zjistil i u mužů, v takových případech to dopadlo tak, že muž svým negativním působením na partnerku v ní "vyvolal" spontánní potrat. PROTO JSEM DOPORUČIL IHNED PO POČETÍ, aby se na určitou dobu, než dojde k uhnízdění vajíčka a těhotenství, muž nebyl ve společné domácnosti se svojí ženou. TA doba je jeden až tři měsíce. Mnohdy je dobré změnit místo k početí, např. jet k moři, či na hory.Důvodem nemusí být vždy špatné prostředí bytu, domu, ale místo, které připomíná nějaké problémy, které se v bytě mohly odehrát.




Pokračování příště



Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce



Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: Nevyplněno



Další články autora
více