Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXX.
Stanislav Brázda

Tabulka pozitivity zón:

 
 1. Slabá pozitivní zóna, nerozpoznatelná.
 2. Není rozpoznatelná, ale při trvalém pobytu jsou patrné slabé léčivé účinky na duševní poruchy.
 3. Citliví lidé tuto sílu již registrují, léčivé účinky duševních poruch se dostavují při minimálně dvanáctihodinovém pobytu v zóně.
 4. Tuto sílu zaregistrují i méně citliví lidé, léčivé účinky duševních poruch jsou patrné již po osmi hodinách pobytu.
 5. V této zóně se léčí již i těžší duševní poruchy, při trvalém pobytu i fyzické nemoci. Dobíjení těla životní energií - v průměru 10 procent energie za 30 minut.
 6. Léčebné účinky jsou patrné již při patnáctihodinovém pobytu. Dobíjení energií - v průměru 10 procent energie za 20 minut.
 7. Léčebné účinky patrné již při osmihodinovém pobytu, při trvalém pobytu jsou možné změny anomálií v lidských orgánech. Dobíjení energií - 10 procent energie za 10 minut.
 8. Léčba již při pětihodinovém pobytu, možná změna i těžších anomálií v orgánech. Dobíjení energií - 10 procent energie za 10 minut.

Tabulka škodlivosti zón:

 1. Slabá, na hranici poznatelnosti, její účinky organismus snadno eliminuje.
 2. Rozpoznatelná, zdravý organismus dokáže její účinky na nějaký čas eliminovat, nemocný již zřetelně oslabuje.
 3. Oslabuje nervový systém, při delším pobytu vzniká lehká nervozita i u zdravých lidí, nemocní se v této zóně nevyléčí.
 4. Vzniká silnější nervozita a nespavost, při delším pobytu již vzniká dysfunkce orgánů, problémy mizí pobytem mimo zónu.
 5. Neklid přetrvává i při pobytu mimo zónu, při pobytu v zóně vzniká stav podobný stresu. V nižší hladině vědomí nebo ve spánku nás již účinek této zóny zasahuje hlouběji (nebezpečí např. u řidičů, kde u citlivých jedinců dokáže "vypnout" pozornost na 1 až 8 vteřin).
 6. Ztráta duševních a fyzických sil, vznik nemocí.
 7. Vznik nádorových onemocnění.
 8. Smrtelně nebezpečná zóna.

Každý je jinak vnímavý, proto je nutné zjišťovat, na jakou sílu zóny jsou jednotliví členové domácnosti citliví.


Otázku si zadáme takto: Na jak silnou škodlivou zónu jsem citlivý? Bude-li odpověď například číslo 3, budou pro mě při nalezení škodlivé zóny číslo 4 platit účinky škodlivosti čísla 2.


Pokud naleznete škodlivou zónu a zjistíte, jak jste citliví, další otázkou se zeptejte: Jak dlouho mohu v zóně pobývat, aby nedošlo k újmě na zdraví (či abych pocítil účinky z tabulky)?


Mám ověřeno, že některé zóny v noci (mezi půlnocí a 6. hodinou) zesilují svoje negativní účinky.


Některé zóny nám více škodí v nižších hladinách vědomí, tedy ve spánku. I to je nutné zjišťovat.


MASOVÉ LÉČENÍ:

Zde se jedná podle mého názoru opravdu o placebo efekt, ti, co mají léčitelské schopnosti (podle mne je to polovina lidí), tak v sobě díky "masovému léčiteli" tyto schopnosti "vybudí" a vyléčí se. Jedná se ovšem většinou jen o dočasný efekt, protože podle mé teorie se vyléčí dokonale jen ten, kdo je "odblokovaný", tedy schopen naplno přijímat energii, vitamíny a minerály do svého organismu. Pokud nějakým sugestivním způsobem dokáže léčitel zapůsobit na nemocné jedince tak, že je podvědomě "odblokuje", či se sugescí nemocní odblokují sami, pak může být výsledný efekt i trvalý.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více