Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXVI.
Stanislav Brázda

PROSTŘEDÍ

 

Důležitou roli v životě hraje prostředí. To je nutné prověřit zejména u lidí těžce nemocných. Vadí plísně, vlhko, sucho, zima, velké teplo, atd. Stejně jako umělé tkaniny brání průniku energie do organismu, tak i např. plechová střecha domu, "síť"drátů v panelech, prach obecně, prach z panelů, azbest ze spojů v panelových domech. Stejně tak vadí silnější geopatogenní zóny, které jsou způsobeny lomem hornin v podzemí, v nichž jsou spodní prameny. Voda samotná tak nevadí, jako lom hornin.


Podle mé teorie je jeden břeh minusově nabitý, druhý plusově nabitý a "zkratem", který způsobuje voda vzniká "vysílání" negativního elektromagnetického záření nad zem, proud vody může působit jako zesilovač negativního signálu.Vadí i některé obkladové materiály, barvy, některý stavební materiál.Jednou jsem byl svědkem, jak nebyly zlikvidovány zdravotně závadné panely ( v rámci experimentu byl do materiálu na výrobu panelů nich přidáván popílek). Stavitelé se rozhodli v rámci úspor tyto panely využít na stavbu výtahových šachet a sklepů, atd.Náhodně jsem se setkal s klientem, který chtěl řešit příčinu vrozených vad u svých dětí a zjistil jsem, že k poškození plodu došlo v těhotenství, kdy mí klienti bydleli právě v domě vyrobených (domy stojí dál) z výše popsaných panelů. Zjistil jsem, že závadné panely, které vyzařují (mám dojem, že snad jsou panely i radioaktivní) energii z výtahové šachty přes chodbu domu a i přes zeď do bytu.


V domech se střechou z vodivých materiálů (např. pozinkovaný plech,měděný plech, atd.)a v domech např. panelových, dále v nižších patrech víceposchoďových domů nejsme schopni přijímat energii z kosmu. Energie z kosmu "projde" střechou a max. dvěmi patry. Proto z hlediska energií jsou optimální max. patrové domy postavené z klasických materiálů. Železné sítě (např. v panelových domech) způsobují elektromagnetické vlnění proto, že se do těchto "sítí" indukuje elektrická a elektromagnetická energie ze všech zdrojů, které jsou v objektu i mimo objekt a navíc způsobují jakýsi elektromagnetický vír, který škodí zejména psychice. Dále takové sítě působí jako anténa jak vysílací, tak přijímací pro různé druhy škodlivého elektromagnetického vlnění, mnohdy zesilují negativní účinek elektromagnetického vlnění, které přichází z mnoha zdrojů, např. TV, rozhlas, telefon, atd.


Pod domem může být i radon, či jiné plyny. Vadí i vedení vysokého napětí blíže, než 200m od bytu či domu, rozvody 380V blíže než 15m od domu či bytu. Zásuvka 220V by měla být min. 15cm, u citlivých lidí 40cm od člověka, tedy např. od postele.




Pokračování příště



Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakce



Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: Nevyplněno



Další články autora
více