Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXV.
Stanislav Brázda

Výše uvedený postup uvádění se do nižší hladiny vědomí můžeme časem zrychlovat a až nabudete jistoty, že jste v nižší hladině vnímání, naprogramujete se sami, že až uděláte výše uvedený postup i při otevřených očích, budete v nižší hladině vnímání na stejné kvalitativní úrovni, jako při zavřených očích.

 

Až budete tento postup rychle a jistě ovládat, znovu se naprogramujete, že až učiníte ještě jednodušší úkon, který si zvolíte předem (např. že dáme dva-tři prsty předem určené ruky k sobě, či sevřeme do dlaně určitý kámen, amulet, či se dotkneme našeho oblíbeného předmětu, atd), opět budete v nižší hladině vnímání na stejné úrovni, jako při odpočítáním se složitějším postupem výše popsaným.


Zda jste se dostali do nižší hladiny vnímání vyzkoušíte tak, že se v této hladině např. před spaním naprogramujete, že se vzbudíte v určitý přesný čas, např. před tím, než zazvoní budík. V nižších hladinách vědomí je možné se "naprogramovat" na různé činnosti, např., učení se jazykům, atd.


V této nižší hladině vědomí je možné se pokouše trénovat o opouštění astrálního těla naše fyzické tělo. K tomu je nutný klid, vyloučit možnost rušení. Je nutné se položit na pohovku a mít přitom hlavu na sever, (menší množství lidí na západ). Je nutné si vizualizovat sebe, jak naše duše postupně opouští tělo . Je to v podstatě opačný postup, než když "lezeme" do někoho, koho chceme diagnostikovat. Přestavujeme si, jak naše duše opouští tělo postupně od prstů u nohou, nohou, těla rukou nakonec "vyskočí" z hlavy, nejdříve vedle nás, potom je nutné cvičit ovládání astrálního těla .


PREVENCE PROTI STRESU

Základní podmínkou je mít schopnost přijímat energii na 100 procent (nebýt "zablokovaný") a schopnost přijímat minerály, vitaminy a ostatní důležité látky.


Protože při stresu je větší spotřeba vitaminů B3 (PP), C, Hořčíku, Fosforu, Zinku , Selenu,


Jodu, musíme tyto látky ve zvýšené míře doplňovat.


Stresovým obdobím je zejména listopad, více prosinec. Stresové dny jsou neděle a pondělí.


Velké procento lidí má krizi okolo 20. hodiny, kdy se nashromáždí všechny stresové situace z celého dne. Proto jsem přesvědčen, že je dobré před touto hodinou provádět např. hudební terapii, nebo relaxovat jinak, a to nejméně 30 minut.


Nejlepší a nejúčinnější prevencí proti stresu je sex (tvrdím, že kdo hodně a jiskřivě sexuje tak nezlobí), pohyb (alespoň 45 minut, min. 2x týdně, při stresu třeba denně) nebo masáže těla, masáže páteře (zejména krční části), fyzická práce, procházky, čtení knihy, hudební terapie, tvořivá práce, hry, dechová cvičení (nadechovat zhluboka až do břicha, vydechovat ústy) aspoň 3x týdně, 10 až 15 minut. Omezit tmavé barvy, zejména černou a tmavě hnědou barvu, zejména večer doma. S tím souvisí i světlo, takže je dobré mít hodně světla v místnosti, kde trávíme večery. Koho positivně ovlivňují barvy, tak je dobré těchto barev (většinou se opakuje světle modrá, žlutá) využít na noční oděv, barvu povlečení .Aromaterapie.


Pro dospělé je dalším způsobem prevence pití bylinných čajů a směsí, nejlépe mezi 17. a 20. hodinou.


Příklady některých směsí (nejsou vhodné pro děti):
1. Třezalka + Heřmánek + Lípa
2. Rozmarýn + Levandule + Mařinka
3. Jalovec + květ Bezu + Kmín


Třezalka se prodává v tekuté podobě i pevné jako tableta. Je možné dělat i čaje. Podle nejnovějších výzkumů není návyková, oboje můžeme zaslat na dobírku.


Lidem psychicky slabším mohou pomoci amulety. Kyvadlem jsem schopen individuálně nakreslit jeho správný tvar, ale v praxi se většinou opakují tvary:


na "snížení" psychické síly - kruh, srdce. Na zvýšení psychické síly jsou vhodné ostré hrany- meč, křížek, kosočtverec, čtverec, atd., které vykompenzují naše ne "ostré lokty" - viz obr. AMULETY-TALISMANY.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více