Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXIX.
Stanislav Brázda

Mám z těmito zónami zajímavé zkušenosti. Například moje kamarádka mě požádala o změření zón v bytě. Na jednom místě jsem zjistil psychosomatickou zónu. Potvrdila mi, že se tam upálil tulák, který se ohříval u zapálených kartonů. Byl opilý, a když usnul, vzňaly se na něm šaty a on uhořel. Dříve v těchto místech byla chodba, kterou později připojili k jejímu bytu.

 

Další zkušenosti mám od svých klientů. Jedna mladá dáma ke mně přišla, že má psychické problémy. Tvrdila, že se rozvedla, aniž věděla proč, říkala, že se necítí dobře, měla "tik", byla znatelně rozrušená. Cítil jsem z ní, že problém bude v bytě, v němž bydlí. Namalovala mi jeho půdorys. Ihned jsem nakreslil silnou psychosomatickou zónu. Ptal jsem se, zda neví, že by v tom bytě někdo zemřel. Dlouho si nemohla vzpomenout, protože byt patřil její tetě, která jí ho před dvěma lety půjčila. Až později si vzpomněla, že teta si před několika lety našla jiného muže a ten její se v bytě oběsil. Krátce poté se teta odstěhovala a nabídla jí byt k pronájmu.


Dalších příkladů, kdy jsem se přesvědčil, že jsem psychosomatickou zóna našel na správném místě, je mnoho a vždy měly jedno společné - psychické narušení těch členů domácnosti, kteří psychicky přecitlivělí.


Ne na každého působí negativní účinky stejně, ale i to se dá "změřit".


Kuriózní příklad mám z jedné propagační akce časopisů Astro a Květy. Zřídili provizorní "věštírnu", kam jsem byl i s několika spolupracovníky redakcemi poslán. Přišla za mnou klientka, která chtěla vyřešit problém, týkající se jejího psychického stavu.


"Ucítil" jsem, že nesnáz je v psychosomatické zóně v jejím bytě. Nakreslila jeho půdorys a kyvadlo mi "nakreslilo" zóny hned dvě. Potvrdila, že na jednom místě se oběsil její manžel a na druhém tchán. Je jasné, že na zhoršeném psychickém stavu té paní se nepodílely jen zóny, ale už skutečnost sama.


Tyto zóny "útočí" stále, dokud jsme v jejich dosahu, a vyléčení téměř není možné, stejně jako není možné se vyléčit nejenom například z rakoviny, pokud spíme v silné škodlivé zóny i jiného původu.


Zajímavý příklad výskytu psychosomatické zóny jsem zjistil u jednoho redaktora, který se mnou dělal rozhovor. Jednak mi přišel sdělit můj věštecký úspěch (v roce 1994 jsem mu řekl, že jeho časopis do léta 1995 skončí), jednak chtěl, abych mu "změřil" zóny v autě. Že prý v něm má nějakou geopatogenní zóny a už prý kvůli ní i naboural.


Domníval jsem se, že to asi geopatogenní zóna nebude, protože ta vzniká anomáliemi v zemi a nemohla by působit nepřetržitě za jízdy. Bylo mi to divné, ale protože trval na svém, nakreslil jsem si vozidlo na papír tak, jak kreslím půdorysy bytů a domů. K mému překvapení mi skutečně kyvadlo "nakreslilo" dvě psychosomatické šestihranné zóny - jednu na sedadle řidiče a druhou na sedadle za řidičem.


V bytě jedné paní z Brna jsem se setkal se zvláštním jevem. Chtěl jsem, aby mi namalovala půdorys bytu, protože jsem cítil, že tam jsou psychosomatické zóny. Našel jsem šesti-květ a ona potvrdila, že na tom místě zemřel její otec v hrozných bolestech na rakovinu. Zjistil jsem, že otec ji neměl rád a dost jí ubližoval, což mi potvrdila. Asi dva metry od první zóny jsem zjistil další, ale tentokrát šestihrannou, v níž jsem identifikoval matku klientky. Mezi těmito zónami se dala vypozoroval souvislost - jako kdyby zóny otce chtěla dotyčné škodit dál, tak jako za života, a nově vzniklá zóna, patrně opravdu po matce, jako by chtěla tyto negativní účinky eliminovat, jako to dělala i za společného života.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více