Jste zde


Jak se dožít 140 let XXXI.
Stanislav Brázda

Jak se dostat do nižší hladiny vědomí:

Uvádění se do nižších hladin vědomí je vlastně autohypnóza. Je možné se uvádět do nižších hladin, a to běžně do hladiny 7Hz, při delších cvičeních až do hladiny 5Hz.

 

Vše má své úskalí a nebezpečí, lepší je tyto praktiky zkoušet s někým, kdo má nad vámi dohled, protože se můžeme dostat autohypnózou do bezvědomí.


Na autohypnózu je mnoho návodů. Nejběžnější je naučit se maximálně soustředit na určitý znak, symbol, obrázek (viz příloha), předmět, atd., a to tak dlouho, až "rozostříte" zrak. Tato praktika je stejná i při probouzení a používání jasnozřivých schopností, kdy při soustředění se po určitou dobu a rozostřením zraku jste schopni vidět určité děje jak z minulosti ( takovýmto způsobem vidím bývalé životy, dokonce barevně, vidím, člověka od narození až po úmrtí), tak budoucnost. Někdo k "vidění" budoucnosti potřebuje toto soustředění do vodní hladiny, někdo do křišťálové koule, někdo do karet, někdy je to kombinace ohně před křišťálovou koulí, z očí, kávové sedliny, čísel na hracích kostkách, dominu, zrcadle, atd.


Znám člověka, který v křišťálové kouli "vidí" vnitřní orgány toho, koho diagnostikuje. Přišel na jedné mé přednášce za mnou, aby mi tuto svojí praktiku předvedl a myslím, že mu to šlo dobře. Vedle křišťálové koule měl plamen svíčky, který přibližoval a zase vzdaloval od koule, jako by plamenem "zaostřoval" "obraz" v kouli. Při uvedení se do nižší hladiny vědomí je možné totéž vidět i bez jakýchkoli pomůcek, ale je nutné tuto činnost cvičit. Po uvedení se do nižší hladiny vědomí je nutné si představit, jak "lezeme" hlavou toho, koho chceme diagnostikovat, do jeho těla. Sám jsem to vyzkoušel a je úžasné, jak je možné prohlížet i lidi, které neznáte a nikdy jste je neviděli, stačí když někdo kdo je zná řekne několik údajů o této osobě.


Je nutné znát lidské tělo a to i barevně, aby bylo možné rozlišit nemocné orgány. Je nutné vědět, jak vypadá nádor, a pod. aby to bylo možné diagnostikovat.To vše se učí v různých kursech různě nazvaných, ale podstatou je totéž. Uvedení se do nižší hladiny vědomí a učení se vizualizovat sebe, druhé, různé situace. Kdo má dobrou obrazotvornost, je schopen se to naučit za jeden až čtyři dny.


Říká se, že když se při úplňku o půlnoci posadíte před zrcadlo, dáte za sebe hořící svíčku, soustředíte se do vašeho stínu na zrcadle, uvidíte to z budoucnosti, co chcete vidět, např, svého budoucího partnera. To je přesně to soustředění do rozostření zraku, kdy je možné tyto obrazy vidět. Kdo má tyto schopnosti na takové úrovni, že je nemusí trénovat, vidí obraz budoucnosti (minulosti) hned. Já jsem zkoušel vidění minulosti asi měsíc, než jsem tyto "obrazy" viděl, což bylo poměrně rychlé. Bývalých životů v lidské podobě mi vychází od 2 do 30. Čím více zpět (3 až 5 životů) tím hůře vidím podrobnosti a barvu.


V nižší hladině vědomí se lze zbavit problémů (nejenom z dětství), je možné vymazat partnerský model rodičů. Stejným způsobem se lze "naprogramovat", že dosáhneme vytčeného cíle.


Jde vlastně o meditaci, při které je možné najít vnitřní rovnováhu systémů těla i duše. Tvrdím, že jsme všichni emocionálně poškozeni, jen někdo méně, citlivější lidé více. Poškozováni jsme od početí do 11 až 16 let, kdy jsme trvale v nižší hladině vědomí, ve které jsme snadno ovlivnitelní a snadno "programovatelní" vším okolo nás. Ovlivňují nás nejvíce rodiče, vychovatelé, prarodiče, příbuzní, škola, kamarádi, společnost, média, faráři, politici, reklamní agenti, atd. Proto jsme, ať chceme či ne, malými "naprogramovanými roboty". Tím, že jsme v dětství v nižší hladině vědomí, do našeho podvědomí se snadněji dostávají negativní zážitky a zůstávají jako "program", kterého se tak snadno nezbavíme. Pro zbavení se problémů, či programování se, abychom dosáhli vytčeného cíle je potřeba provést níže popsaný rituál, ve správném čase, na správném místě, po správně dlouhou dobu, minimálně 6x, v nižší hladině vědomí.
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více