Jste zde


Jak se dožít 140 let XXX.
Stanislav Brázda

Protože tuto kapitolu považuji za nejdůležitější, ještě zopakuji a více rozvedu způsob zbavení se "programů" nejenom z dětství, ale i všech problémů.

 

Praktická realizace zbavení se problémů

V nižší hladině ALFA jsme několikrát přes den, aniž si tento stav uvědomujeme, jsou to okamžiky, kdy na někoho myslíme, kdy řešíme nějaký problém, atd. V této hladině vědomí jsme i ráno, než se plně probudíme a večer, než úplně usneme. Do této hladiny vědomí se můžeme uvést sami jakousi autohypnózou, učí se to v různých kursech. Na uvádění se do nižší hladiny vědomí uvedu postup v samostatné kapitole i s možnostmi, jak toho využít v náš prospěch.


Důležité zatím je vědět to, že v nižší hladině vědomí jsme schopni zachytit signál partnera a tuto informaci zaznamenat do mozku! Jsou lidé, kteří nám (za určitých podmínek), dokáží "vnutit" svůj signál (lidově -uhranutí). Signály jsme schopni přijímat při frekvenci našeho mozku 0,4 až 23 Hz, ale nejlépe a nejtrvaleji se všechny signály a informace "zaznamenávají" do našeho mozku při frekvenci 4 až 12 Hz, tedy v hladině théta a alfa.


V této hladině jsou děti od narození do 11 až 16 ti let, proto také to, co se v té době do mozku zaznamená, může dle mé teorie "vymazat" opět jen v této hladině vědomí , zejména se jedná o "vymazání" emocionálního poškození v dětství. Silní jedinci s vysokými magickými schopnostmi dokáží náš mozek "naladit" na nutnou frekvenci , který pak signál přijme. Lze se proti tomu bránit buď tím, že se sami "naprogramujeme" v nižší hladině vědomí, aby toto možné nebylo, či vhodným amuletem, který bude vysílané signály rušit.


Když se dítě narodí, jeho mozek kmitá na frekvenci 0,5 až 1 Hz, zhruba v roce 3 až 6 Hz, v pěti letech 4 až 8Hz, v deseti letech 5 až 15Hz, v patnácti letech 14 až 30 Hz. Proto si myslím, že se nejlépe učí děti od zhruba 1 roku do 11ti až15ti let.


Narozené dítě od první hodiny života po početí, po celou dobu těhotenství, vnější podněty registruje a např. při hádce rodičů, či stresu matky se rovněž plod sám může "zablokovat". Navíc všechny signály jsou ukládány do mozku a při stejných situacích po celý další život jsou tyto signály vyvolávány při podobných situacích. Proto může být emocionálně poškozen plod dítěte již od první hodiny života.


Pokud ovlivňujeme druhé, vysíláme kmitočet 1 Hz.


Tato informace se nám zaznamená do mozku na určitém místě, jako v paměti počítače. Pro toho, kdo se nechce zamilovat (či se nechat jinak ovlivnit), lze vytvořit amulet (anténu), který by tyto signály "ruší"( stejně tak je lze zesilovat). Myslím, že jde uměle vloženou informaci z paměti mozku "vymazat". Jsem přesvědčen, že lze nalézt akupunkturní (akupresurní) místo, jež je "cestou" k zaznamenané informaci v mozku. V této oblasti začínám experimentovat a myslím, že by bylo velkým objevem tuto teorii potvrdit, neboť by tímto způsobem bylo možné rychle a jednoduše "vymazat" závislost (na drogách, alkoholu, automatech, partnerovi,sektě, práci), atd.


Amulety a talismany považuji za účinné v oblasti psychiky, protože podle mne jde o anténní nástavce na lidské tělo (stejně jako kyvadlo), naladěné na tu část psychiky, která ovlivňuje konkrétní lidský orgán (či část mozku), který chceme ovlivňovat. Výsledek může být stejný, jako u účinných afrodiziak. Rozdíl je v tom, že afrodiziaka mají vyvolat chemickou reakci přímo, amulety elektrický impuls, pomocí jehož rovněž vznikne chemická reakce. Vtip je v tom, že co člověk, to individuum, na které neplatí totéž.


Ovlivňovat druhé je nejsnadnější v noci, mezi 2.00 až 3.00 hodinou, když ovlivňovaní jsou v určité hladině vědomí a je snadné se na ně "napojit". Totéž je možné i ve dne, ale je nutné mít techniku uvádění se do nižších hladin vědomí natrénovánu a je nutné najít okamžiky, kdy to je možné. Kdo má na toto intuici, mluví se o telepatii. V noci je to jednodušší v tom, že spící osoba je v té určité hladině vědomí, schopná "přijímat vysílané signály" delší čas v jednom kuse, cca 10 až 15 minut.


Abychom pochopili, co se v našem mozku děje, je nutné si vysvětlit stavy mozku v určitých hladinách:


Frekvence :

  • 0,5 - 3 Hz - hladina DELTA - při spánku, epilepsii, po úrazu hlavy
  • 3 - 7 Hz - hladina THÉTA - při hlubokém uvolnění, poruchách pozornosti
  • 7 -13 Hz- hladina ALFA - při silném uvolnění, při základní pasivní pozornosti, při bdění, před usnutím, před probuzením, v noci v určitých časech.
  • 13 -15 Hz - hladina SMR BETA - při uvolnění s vnější pozorností v běžném stavu bdění.
  • 15 -18 Hz - hladina STŘEDNÍ BETA - při aktivitě s vnější pozorností, při myšlení a jednání v běžné práci.
  • 18 -35 Hz - hladina VYSOKÁ BETA - při vzrušení, podráždění, souvisí s trémou, napětím, stresem, úzkostí, atd.
  • nad 35 Hz - hladina GAMA - při extrémních zážitcích a extenciálních stavech
Pokračování příštěNázor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více