Jste zde


Jak se dožít 140 let XXI.
Stanislav Brázda

Při meditaci musíme doplňovat energii tří polí - vitální emocionální a mentální.

 

Při hudební relaxaci, vyzpěvováním energetických tónů, působíme zvukem "AH" na vitální pole, zvukem "OH" na emociální pole a zvukem "M" na mentální pole. Vyzpěvováním těchto manter se vybudí energie. Existují samozřejmě i jiné zvuky, frekvence, tóny, které vybudí energii či léčí. Pro každého platí něco jiného a právě kyvadlem můžeme zjistit co - sami si najít keř, strom či jiné médium pro nás nejvhodnější na dobíjení energie.


Abychom neonemocněli, neměla by naše energetická hladina (ale i hladina vitaminů a minerálů) klesnou pod určitou hranici. Životní energie ráno se má pohybovat kolem 90 - 100 procent, ke konci dne by hladina energie neměla klesnout pod 50 procent.


Při náhlém stresu u psychicky slabších klesne hladina energie tak rychle a na tak nízkou hodnotu, že se organismus patrně v pudu sebezáchovy "zablokuje" vůči jejímu úplnému vydání, abychom nezemřeli. Toto "zablokování" bývá i postupné. Na "odblokování" jsem zatím objevil pouze akupresury - viz kapitola o akupresurách a jsem přesvědčen, že kdybychom tři roky po úplném "zablokování" organismu žili v pohodě, organismus by se sám postupně "odblokoval".


Psychická pohoda
Nejúčinnější prevencí proti zablokování je psychická pohoda, radost ze života, schopnost se seberealizovat, žít s tím správným partnerem (či žít sám - viz životní úkoly), žít na správném místě, dělat tu správnou práci. Udržet se v psychické pohodě je možné jen při dobré energetické úrovni organismu a správné hladiny vitamínů a minerálů. Obecně platí, ve zdravém těle zdravý duch, ale aby to tak mohlo být, je dobré vědět co je naším "životním úkolem", což souvisí ze seberealizací.

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více